Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.1 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#1
Exclamation 
Siemanko!

Chciałbym poruszyć ważny temat który w ostatnim czasie budzi coraz więcej kontrowersji, mianowicie Chodzi o Umiejętności: łowienie, zielarstwo, kopanie. Jak już wszyscy pewnie wiedzą po otrzymaniu platynowych narzędzi rozpoczyna się exp o jakim nikt nawet nie marzył.
uzyskując 700 kopania łotr jest w stanie osiągnąć ponad 500k na godzinę expa. Nie mowie tu już o bonusie świątecznym.
Każdy z Was chyba stwierdzi że jest to o wiele więcej niż jesteśmy w stanie osiągnąć na jakimkolwiek expie.
Wyżej wymienione umiejętności miały być tylko dodatkiem do gry który miał umożliwiać alchemikowanie czy sprzedaż wydobytych przedmiotów w karczmie. Stało się jednak inaczej. Dla niektórych graczy jest to jedyne i najlepsze źródło expa.
Ja jak większość topki osiągnęliśmy swoje lvl ciężkim expem...
Denerwuje nas to ze w tak krótkim czasie gracz może zdobyć ten sam poziom w tak krótkim czasie. To nie jest fair!! Już niedługo w TOP5 będą
sami "górnicy, wędkarze i zielarze"..
JA SIE PYTAM CZY TA GRA NAZYWA SIE SYMULATOR FARMY??
NIE
wszystko byloby jeszcze jakoś do zaakceptowania gdyby nie fakt ze gracze lecą na bocie!!
Expiąc po 24 godziny dziennie nie jesteśmy wstanie dorównać klikającemu komputerowi. Tak, wiem ze administracja robi kontrole które nic nie wykazują, lecz to dlatego ze gracze grają na tzw. bocie kontrolowanym:
Podczas gdy bot sukcesywnie nabija punkty expa gracze oglądają TV, uczą sie, pracują. czekają tylko aż ktoś przyjdzie ich skontrolować. Potem grzecznie odpisują i maja spokój na kilka godzin..

W związku z powyższym mam dla Was kilka propozycji mianowicie:

1. Ustawienie limitu wydobycia przedmiotów do 1 godziny na jednej mapie
2. Limit wydobycia dla każdego gracza do 3 godzin dziennie
3. Limit dziennego wydobytych przedmiotów do 10tys(1,2kk expa przy 700pkt umiejetności)
4. całkowite wyłączenie expa za wydobycie przedmiotów (wszystko wróciłoby do pierwotnych założeń) Bonus dla platynowych narzędzi polegałby na tym że można byłoby sobie wybrać co chcemy wydobywać np: Karpie.

To oczywiste, że wszyscy zielarze, kopacze i wędkarze będą czuli się pokrzywdzeni lecz wydaje mi się że lvl który już osiągnęliście w ten sposób jest wystarczającą rekompensatą za wprowadzenie któregoś z powyższych ograniczeń.

Veteran, wiem ze łowienie to twoja jedyna szansa na expienie, lecz robiąc zasłonowca juz na 1lvl wiedziałeś co robisz i wiedziałeś że będzie ci bardzo ciężko expić... SORY, TAKI MAMY KLIMATSmile

Poniżej wklejam Wam ankietę, proszę zagłosujcie. Potraktujcie to obiektywnie nie patrząc na to że jestem z elity. Powyższy temat nie jest atakiem na wasza gildie.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,226148,W6It.html

pozdroSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - przez Brand - 05-17-2014, 19:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości