Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#13
No tak zaczyna się ból dupy o to, że na Sagittariusie mam 350-400k/h ( w zależności z jaką częstotliwością klikam ) to samo tyczy się Veterana. Nie ukrywam, że wbijałem 700 ze względu na expa, poświęciłem na to w CHUJ czasu. Pytanie : po co wprowadzać coś, co za chwile chcecie usuwać/redukować ? Dlaczego Brandzie i pozostali zwolennicy usunięcia/zredukowania expa za zbieractwo nie byliście tacy głośni kiedy jeszcze nikt nie miał 700 , DLACZEGO??? Chyba wiem.. ZAZDROŚĆ!! A prawda jest taka, że idziecie na ptaki i macie 400k/h+. Dodam, przy zbieractwie nie mam/y : ANI LOTA, ANI PLATYNY. Dodatkowo kiedy traciłem czas kopiąc mając po 10k/h, później 20k/h , 40k/h i tak dalej, WY wbijaliście po 300k+/h Smile i prawda jest taka, że KAŻDY z was mając 700 danego zbieractwa wykorzystywałby to do bólu. Dla przykładu postać Pokerek w miesiąc wbiła około 100kk expa, czy to jest mało ? Ja wbiłem w ten sam czas z 30-40kk mniej. Zatem, redukując expa za wydobywanie do np. jak w propozycji 1,2kk liczę na konsekwentność i zredukowanie expa za bicie mobów do 1,2kk Smile Prośba do Administratorów : kolejnym razem ZANIM wprowadzicie nowy pomysł do gry, zastanówcie się dwa razy nad jego konsekwencjami. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - przez Juxo - 05-17-2014, 21:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości