Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
#21
dobry zawodnik
Odpowiedz
#22
Mama mu kazała ;p
Odpowiedz
#23
Witam.
Chcialem tu zglosic gracza Activer/Nidalee ktory wczoraj otrzymal pierscien iluzji by sie przejesc a nastepnie powiedzial ze nam go nie odda Smile wiemy ze rzucanie itemow na ziemie jest zle, ale byl to czlonek naszej gildii wiec nie obawialismy sie takiej sytuacji.
Podobno okradal jeszcze innych ludzi wiec prosze o ukaranie go i oddanie pierscienia dla gildii.

P.S
Zawodnik ten siedzial z nami na ts, wspolpracowal wiec nie mielismy zadnych watpliwosci aby przy nim wymieniac sie pierscieniem w karczmie ale niestety pech chcial inaczej. Prosze o surowe konsekwencje dla tego zlodzieja i nie hejtowanie bo kiedys i u was w gildii moze sie cos takiego przytrafic Smile
Pozdrawiam.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#24
Czytając tego posta stwierdzam iż to jest 150% bujda, jaką wymyślił ten oto Pan, byłem wtedy w karczmie, gdzie ów odbywała się tzw "tępa wymiana" gdzie gracze Bender, InosmaniaC oraz bodajże Ibef chcieli się ot tą iluzją uleczyć wzajemnie i rzucali sobie nią po ziemii, skończyło się na tym że któryś zamulił i nie podniósł i ActiveR ją podniósł, leżała ona na ziemi więc z tego co mi się wydaje żadnych konsekwencji nie powinno być, moim zdaniem oczywiście.
Btw. do tematu, powiedzcie mi koledzy od czego jest wprowadzony już od 2 edycji tryb "handluj z.." tak powinniście to załatwić a nie rzucać iluzją po ziemi.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#25
w karczmie sie nie da handlowac kolego Wink leczylismy sie na flage a activer jest to nidalee wiec nie wiem co tu jest bujda. Dlaczego ktos by mial zamulic skoro z gosciem siedzielismy na ts, chodzilismy na flagi, dawal nam info jak byl na activerze a jak sie leczylismy to wskoczyl na moje miejsce po pierscien i chlopak poczul dobry item wiec mu sie w glowie pomieszalo Smile jakby to byl ktos, kogo nie znalismy wczesniej raczej bysmy nie robili takich akcji przy nim a on stal od nas 2 kratki. Nie gram w to pierwszy raz zebys mi mowil ze jest opcja handluj ani zebys mnie tu pouczal, mialbyc szybki regroup w karczmie i ogien na flage a to ze w tym czasie gosc nam ukradl pierscien czego sie w 200% nie spodziewalismy wola o pomste do nieba ;]
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#26
To kradzieżą nazwane być nie może, to po prostu tylko i wyłącznie WASZA błędna wymiana Smile
Odpowiedz
#27
to kazdy po kolei mial wychodzic z karczmy do wsi zeby moc handlowac? ile by to zajelo? ku*** jaki Ty jestes glupi scrym to az sie czytac nie da.
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#28
to powiedz mi, jak mozna ukrasc cos w duelu zatem skoro to dla Ciebie nie jest kradziez ;]
jesli udalo by sie komus innemu to ukrasc, kogo nie znamy to nawet bym tutaj nic nie napisal bo wiedzialbym ze to byl nasz blad a ze ta faja byla od nas i okradla gildie to musi raczej zostac ukarana Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#29
Jak znacie tego złodzieja to z nim pogadajcie może wam odda a jak nie to najlepszym wyjściem było by oddanie tego pierścienia GM żeby go zniszczył. Wy będziecie mieć kare za głupotę a on żadnej korzyści
Odpowiedz
#30
nie odda, zapowiedzial ze bedzie robil swoja gildie haha Big Grin prawdopodobnie zrobi nowe konto Smile a czemu mialby pierscien byc zniszczony a my ukarani? nie rozumiem.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości