Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skargi
#41
haha beka
Odpowiedz
#42
Może nie skarga ale sugestia - Wypadałoby, żeby ktoś posprzątał forum z racji nowej edycji, jestmnóstwo niepotrzebnych wątków. Aż dziwne, że nikt się tym nie zajął podczas prac technicznych.
moja szyszynka, kurwa, opowie ci o psychodeli
Odpowiedz
#43
Posprząta się, jak nowa edycja ruszy, bo póki co nie do końca wiadomo, co sprzątać Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#44
Na pewno poradniki pójda do kasacji bo sie wszystko pozmienia
Odpowiedz
#45
(01-25-2015, 17:52)Elpasso napisał(a): Na pewno poradniki pójda do kasacji bo sie wszystko pozmienia

Akurat moich ukochanych poradników bym nie kasował tak całkiem, tylko na istniejącym szablonie stworzyłbym nowe - oszczędzi mi to masę czasu.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#46
W tym temacie składam skargę na następującego "zastępcę" administratora jakim jest Sky Ripper Smile
Jak on sam twierdzi, otrzymał on taki przywilej i miano tylko po to, aby nas (elitę,slice) sprawdzać, a już nic innego nie ma w swoich obowiązkach - porażka jak takie podejście może mieć takowy zastępca Smile
Crafter odkąd dostał miano zastępcy, za jego pomocą do gry weszło dużo zmian, a Sky Ripper nie wprowadził niczego, oprócz niepotrzebnego zamieszania i ośmieszenia jeszcze bardziej tej gry Smile
Dlatego proszę, o wyciągnięcie z tego odpowiednich wniosków i kroków, aby poszukać kogoś innego na takowe miano Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#47
Po części się zgodzę, chodź jego winy i tak tutaj nie ma ;p co z tego, że gdyby nawet coś zrobił to i tak ciężko dogadać się z 'ADMINISTRACJĄ' aby wdrążyć pomysł do gry XD crafter i wszyscy gracze podstawiają im pomysły pod nos, a Ci i tak mają to w dupie Wink
Odpowiedz
#48
Sky Ripper dostal zastepce bo wydawał sie nam najlepsza opcja. Nie mozna tez wymagac od niego zeby angazowal sie w rozwoj poniewaz propozycja wyszla od nas a nie na odwrot. Ja sie udzielam bo mam na to ochote Smile Sky Ripper ma byc głównie pomocnikiem w rozpisywaniu statow itemow, mobow i ewentualnie sprawdzac czy aby nikt nie kombinuje na lewo Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości