Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe mapy, potwory i itemy.
#41
Powinno być coś takiego ze jeden gracz maksymalnie może 20% expa dostać z upiora tak żeby na niego chodziło co najminej 5 osób
Odpowiedz
#42
(04-27-2014, 23:46)jodla332 napisał(a): No bo to takie glupie jest .... w tej chwili to stawiaja takiego 30 lotra i sobie tankuje upiora i wedlug mnie jest to troche nie fair co do postaci Veteran badz tez Aveen to takie przyzwoite tanki ... wiec jesli teraz zwiekszymi atak upiorowi to fakt przynajmniej nie bedzie tankow w postaci 30 lvl ale za to wy bedziecie poszkodowani normalnymi postaciami

Jodła to spróbuj ubić upiora załóżmy w sześciu graczy doskakując do niego. Upiór walnie ci z 9 ran, co chwile kazdy kazdemu odswieża..
Podczas bicia tego moba padniesz kilka razy (jak padniesz, nie dostajesz za niego expa, tak więc po co marnować moba który respi sie raz dziennie???).Smile
Także proponuje poświecić trochę czasu i zrobić sobie taką postać i nie płakać tutajSmile
Odpowiedz
#43
Tobie nie odpowiadam,
Stawianie zasłony nie jest zabronione w myśl regulaminu.
Zakazana jest gra na dwie przeglądarki czego my nie robimy.
Zabronione jest zabijanie graczy z pod gracza bez gildii lecz nie ma tu mowy o biciu mobów.

Tak więc przypominam o zapisie przy zakładaniu nowej postaci:
"Jeśli jesteś początkującym graczem warto zapoznać się z Pomoca.
Stworzenie nowego bohatera oznacza akceptację REGULAMINU"


Regulamin nie jest w tym wypadku łamany, zatem stwierdzam że sposób w jaki bijemy upiora jest całkowicie legalny.

PS. Upiór respił się już kilka razy, ani raz nie widziałem żeby któryś z Was zadał mu chociaż jedną ranę. (nie widziałem tylko pierwszego upiora więc mogę się mylić)
Odpowiedz
#44
oj oj jak riddle byl na upiorze i staliscie pod to jakos nikt nic nie mowi a teraz placzecie...



i pewnie zaraz znowu GM co zmienic zeby tylko pod chaos byl jak prawie wszystko w tej grze ...
Odpowiedz
#45
1. Powiedz prosto do Vego że zasłona to głupota.
2.Łatwy exp?. Na ten łatwy exp składa się: Logowanie kilkadziesiąt razy dziennie w celu sprawdzenia czy upiór się zrespił.
jak się już w końcu zrespi trzeba zebrać ekipę do bicia, ponadto ktoś musi klikać w ta zasłonę co za tym idzie nie gra swoją postacią tylko zasłoną, co za tym idzie nie dostaje expa za upiora.

jest to rozgrywka gildiowa. Gildia po to jest żeby współpracować.

Nikt ci nie broni zrobić zaslonowca i stanąć na upiorze.
Wiem że wolałbyś jakbyś my ci go dali no ale niestety..


Upiór nie jest nasz, na plansze z upiorem może wejść każdy wiec zapraszamy
Odpowiedz
#46
Widać ze tam nie chodziszSmile upiór jeszcze ani razu nie zrespił sie co 24h..Smile za każdym razem jest o innej porze.
Tak jak już wyżej pisałem gra dwoma postaciami na jednym komputerze jest zabroniona dlatego nie praktykujemy tej możliwości.
Odpowiedz
#47
<ziewa>Smile
Odpowiedz
#48
Uczyła mnie żebym nie wchodził w dyskusje z idiotami.. - nie twierdze ze jesteś idiotą (to akurat każdy dobrze wie)
Pawełek jednak głupi i nie słucha..
Odpowiedz
#49
i tak jest zrobiony wiec go bij.
Ani razu Cie tam nie było a do gadania masz najwięcej,


Regulamin zaakceptowałeś więc go przestrzegaj, Jeśli coś ci nie pasuje nie widzę przeszkód abyś usunął konto.
Jak masz jakieś wonty to truj dupę Seyinowi (<---Sory..) xD

W niewyjaśnionych okolicznościach wszystkie posty ModernWara zostały usunięte.Smile
Odpowiedz
#50
Czemu można wejść na pochodnie które wiszą na ścianie ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości