Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#11
na strzalkach sekunda nie ma znaczenia a celnosc sie przyda
Odpowiedz
#12
To ja od technicznej strony bardziej zapytam, bonusy za eq sie kumuluja? w sensie, czy zakladajac 3 czesci eq. dostajemy bonus rowniez za posiadanie 2 czesci? Smile
Odpowiedz
#13
(02-11-2014, 16:26)ypsilon napisał(a): To ja od technicznej strony bardziej zapytam, bonusy za eq sie kumuluja? w sensie, czy zakladajac 3 czesci eq. dostajemy bonus rowniez za posiadanie 2 czesci? Smile

Tak.
Odpowiedz
#14
Ogólnie w tym temacie http://duelmmo.pl/forum/showthread.php?tid=374
proponowałem by sety się kumulowały
i teraz kwestia jest taka, czy można będzie łączyć dwa albo trzy różne sety ze sobą? i uzyskiwać bonusy rangi pierwszej ? (te minimalne)
Odpowiedz
#15
Jak na moje oko mozna by zrobic male poprawki w niektorych bonusach Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#16
(02-11-2014, 16:47)Heeron napisał(a): Ogólnie w tym temacie http://duelmmo.pl/forum/showthread.php?tid=374
proponowałem by sety się kumulowały
i teraz kwestia jest taka, czy można będzie łączyć dwa albo trzy różne sety ze sobą? i uzyskiwać bonusy rangi pierwszej ? (te minimalne)

Taki miałem na to pomysł pisząc, że sety mają działać na zasadzie tych z "Diablo 2". Chodzi o to, żeby można było łączyć ze sobą na przykład częściowe bonusy 2 lub 3 setów, jeśli ktoś ma taką ochotę. Albo skompletować jeden czy dwa kompatybilne ze sobą (w sensie slotów na karcie postaci) i mieć potężniejsze bonusy. Jeśli system setów wszedłby do gry, to naprawdę każdy musiałby sobie przemyśleć, na czym mu bardziej zależy, no i buildy postaci byłyby docelowo zdecydowanie bardziej zróżnicowane. Nie mówię już o tym, że wiele teraz bezwartościowych itemków nagle zaczęłoby mieć wartość Big Grin

(02-11-2014, 13:50)Heeron napisał(a): Bezimienny świetna robota !!
Moim zdaniem te sety powinny zostać takie jakie są, bez ingerencji Administratorów Smile
Czekamy na wprowadzenie !

aha... zapomniałem jeden set dla łowcy to trochę za mało :/
lekka kusza i kusza nie są wykorzystane, łuk refleksyjny, mroczny i zwykły też
zbroje paryskie
kaptur łowcy i czapka łowcy

Mroczny łuk jest w użyciu (set nr 2), obie zbroje paryskie też (lekka: set nr 2, ciężka set nr 5)

Kolejne sety dla łowców są w trakcie opracowywania, postaram się, żeby dziś wieczorem były Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#17
Wielki, ale to wielki szacunek za chęci, że chciało Ci się przygotować coś takiego, powinno to trafić do gry, choć należą się niewielkie poprawki, jeśli ma ktoś pomysł, to może jakiś set wysłać Ci na priv? Bo ja np, mam pomysł co do seta dla łowcy, czy dla innych profesji, pozdrawiam i jeszcze raz wielkie propsy za to co zrobiłeś, praca na wielki , ale to wielki plus ! Smile
Odpowiedz
#18
Wszelkie uwagi i sugestie publikujcie tutaj - ja jutro rano wyjeżdżam i do soboty mnie nie będzie, ale mam nadzieję, że GM przeczytają wątek i też coś od siebie zasugerują.

Bonusy ustalałem bez konsultacji z kimkolwiek, więc nie dziwcie się, że wymagają dopracowania - to przecież Wy (i GM) wiecie najlepiej, jak gra jest zbalansowana, ja zajmuję się głównie alchemikowaniem i jeśli ekspię, to raczej na niższych levelach.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#19
Aj a z tymi bonusami za sety pomyslalbym o pojsciu w inna strone, tak zeby profity za uzywanie podobnego eq nie byly sztywne dla kazdego, ale byly zalezne od statystyk, ktore juz posiadamy (wiadomo ze to nie bylby jakis meeega wielki dodatek, mysle ze max 5% dla statystyk bazowych, zeby tutaj jakies monstra niezniszczalne nie powstaly). Wtedy kompletowanie setow (nawet z tym slabym teoretycznie eq) oplacaloby sie rowniez na wysokich lvlach Wink
Odpowiedz
#20
Moim zdaniem im ciezszy do wydropienia item (mam tu na mysli vikinga, smoka, refleksyjny, katane , ciezka/lekka paryska itp.) tym lepszy bonus Smile To jest tylko moje zdanie chociaz mysle, ze sporo ludzi sie z tym zgodzi biorac pod uwage czas i poswiecenie, zeby wydropic takowe Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości