Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#51
tak ale to jest czyste 25 ataku z oka bez sekundy ktora jest bardzo denerwujaca . To jest wielki bonus
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#52
Dla mnie i tak jeśli by miały wejść te sety to działały by tylko dla tych itemów co zostaną wydropione czyli ten twój viking się nie liczy
Odpowiedz
#53
(02-11-2014, 22:45)ModernWar napisał(a): Dla mnie i tak jeśli by miały wejść te sety to działały by tylko dla tych itemów co zostaną wydropione czyli ten twój viking się nie liczy
Sety działałyby dla wszystkich itemów.
Odpowiedz
#54
I wszyscy wykupią eq ze sklepów :/
Odpowiedz
#55
(02-11-2014, 22:44)crafter napisał(a): tak ale to jest czyste 25 ataku z oka bez sekundy ktora jest bardzo denerwujaca . To jest wielki bonus
25 ataku możesz uzyskać zakładając złoty pierścień przy twoim secie - "wielki bonus" osiągnięty.
Odpowiedz
#56
(02-11-2014, 22:42)drazet napisał(a): Dodać do setu z Vikingiem jakiś armor (np. zbroja rycerska/zbroja kolcza) i podnieść staty - wtedy się będzie opłacało. Dodatkowy stat niech ustali crafter, bo to on walczy o te prawa.

Jak myślisz, dlaczego w secie NIE MA zbroi...?
Tak, tak - po to, żeby można było WYBRAĆ którą chcesz tam mieć.
Np. dokładasz złotą zbroję i złoty ring
albo Zbroję rycerską hartowaną i pierścień rycerza
albo czarna płytową i ring iluzji

Opcji jest dużo (w setach) i to o to tu chodzi - żeby było ich wiele, a nie tylko jedna, ta najlepsza, bo z tym mamy do czynienia teraz...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#57
blyskotki ktore sa w tych 2 przykladach ktore podalem przydaja sie podczas expa/pvp tak jak i bonusy dla nich, nadal uwazam ze jeden maly bonus powinien byc dodany do calego setu z vikingiem bo chcialbym zeby oplacalne bylo jego kompletowanie ... nie wiem ile razy mam wam tlumaczyc bo widze ze Tylko drazet mnie zrozumial :< dalem kilka przykladow ktore czarno na bialym pokazuja ze set z vikingiem jest NIEDOPRACOWANY przez co mocno oslabiony ;C

przepraszam bardzo ale co mi daje zlota zbroja i zloty ring ? 1hp ? do EXPA ???
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#58
Czyli generalnie zachęcasz do tego, żeby łączyć sety? Big Grin już rozumiem Smile Bardzo dobre rozwiązanie Big Grin
Odpowiedz
#59
Bo ma dawać najwiecej żeby pogłębić różnicę miedzy nim a jakimś marnym setem
Odpowiedz
#60
(02-11-2014, 22:52)crafter napisał(a): przepraszam bardzo ale co mi daje zlota zbroja i zloty ring ? 1hp ? do EXPA ???
1 hp i 20 ataku. Jak już tak sumiennie liczysz to licz proszę wszystkie bonusy Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości