Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#16
(02-11-2014, 16:47)Heeron napisał(a): Ogólnie w tym temacie http://duelmmo.pl/forum/showthread.php?tid=374
proponowałem by sety się kumulowały
i teraz kwestia jest taka, czy można będzie łączyć dwa albo trzy różne sety ze sobą? i uzyskiwać bonusy rangi pierwszej ? (te minimalne)

Taki miałem na to pomysł pisząc, że sety mają działać na zasadzie tych z "Diablo 2". Chodzi o to, żeby można było łączyć ze sobą na przykład częściowe bonusy 2 lub 3 setów, jeśli ktoś ma taką ochotę. Albo skompletować jeden czy dwa kompatybilne ze sobą (w sensie slotów na karcie postaci) i mieć potężniejsze bonusy. Jeśli system setów wszedłby do gry, to naprawdę każdy musiałby sobie przemyśleć, na czym mu bardziej zależy, no i buildy postaci byłyby docelowo zdecydowanie bardziej zróżnicowane. Nie mówię już o tym, że wiele teraz bezwartościowych itemków nagle zaczęłoby mieć wartość Big Grin

(02-11-2014, 13:50)Heeron napisał(a): Bezimienny świetna robota !!
Moim zdaniem te sety powinny zostać takie jakie są, bez ingerencji Administratorów Smile
Czekamy na wprowadzenie !

aha... zapomniałem jeden set dla łowcy to trochę za mało :/
lekka kusza i kusza nie są wykorzystane, łuk refleksyjny, mroczny i zwykły też
zbroje paryskie
kaptur łowcy i czapka łowcy

Mroczny łuk jest w użyciu (set nr 2), obie zbroje paryskie też (lekka: set nr 2, ciężka set nr 5)

Kolejne sety dla łowców są w trakcie opracowywania, postaram się, żeby dziś wieczorem były Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - przez Bezimienny - 02-11-2014, 17:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości