Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#1
Exclamation 
Siemanko!

Chciałbym poruszyć ważny temat który w ostatnim czasie budzi coraz więcej kontrowersji, mianowicie Chodzi o Umiejętności: łowienie, zielarstwo, kopanie. Jak już wszyscy pewnie wiedzą po otrzymaniu platynowych narzędzi rozpoczyna się exp o jakim nikt nawet nie marzył.
uzyskując 700 kopania łotr jest w stanie osiągnąć ponad 500k na godzinę expa. Nie mowie tu już o bonusie świątecznym.
Każdy z Was chyba stwierdzi że jest to o wiele więcej niż jesteśmy w stanie osiągnąć na jakimkolwiek expie.
Wyżej wymienione umiejętności miały być tylko dodatkiem do gry który miał umożliwiać alchemikowanie czy sprzedaż wydobytych przedmiotów w karczmie. Stało się jednak inaczej. Dla niektórych graczy jest to jedyne i najlepsze źródło expa.
Ja jak większość topki osiągnęliśmy swoje lvl ciężkim expem...
Denerwuje nas to ze w tak krótkim czasie gracz może zdobyć ten sam poziom w tak krótkim czasie. To nie jest fair!! Już niedługo w TOP5 będą
sami "górnicy, wędkarze i zielarze"..
JA SIE PYTAM CZY TA GRA NAZYWA SIE SYMULATOR FARMY??
NIE
wszystko byloby jeszcze jakoś do zaakceptowania gdyby nie fakt ze gracze lecą na bocie!!
Expiąc po 24 godziny dziennie nie jesteśmy wstanie dorównać klikającemu komputerowi. Tak, wiem ze administracja robi kontrole które nic nie wykazują, lecz to dlatego ze gracze grają na tzw. bocie kontrolowanym:
Podczas gdy bot sukcesywnie nabija punkty expa gracze oglądają TV, uczą sie, pracują. czekają tylko aż ktoś przyjdzie ich skontrolować. Potem grzecznie odpisują i maja spokój na kilka godzin..

W związku z powyższym mam dla Was kilka propozycji mianowicie:

1. Ustawienie limitu wydobycia przedmiotów do 1 godziny na jednej mapie
2. Limit wydobycia dla każdego gracza do 3 godzin dziennie
3. Limit dziennego wydobytych przedmiotów do 10tys(1,2kk expa przy 700pkt umiejetności)
4. całkowite wyłączenie expa za wydobycie przedmiotów (wszystko wróciłoby do pierwotnych założeń) Bonus dla platynowych narzędzi polegałby na tym że można byłoby sobie wybrać co chcemy wydobywać np: Karpie.

To oczywiste, że wszyscy zielarze, kopacze i wędkarze będą czuli się pokrzywdzeni lecz wydaje mi się że lvl który już osiągnęliście w ten sposób jest wystarczającą rekompensatą za wprowadzenie któregoś z powyższych ograniczeń.

Veteran, wiem ze łowienie to twoja jedyna szansa na expienie, lecz robiąc zasłonowca juz na 1lvl wiedziałeś co robisz i wiedziałeś że będzie ci bardzo ciężko expić... SORY, TAKI MAMY KLIMATSmile

Poniżej wklejam Wam ankietę, proszę zagłosujcie. Potraktujcie to obiektywnie nie patrząc na to że jestem z elity. Powyższy temat nie jest atakiem na wasza gildie.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,226148,W6It.html

pozdroSmile
Odpowiedz
#2
Brand, w jednym masz rację - wszyscy zbieracze będą się czuli pokrzywdzeni, bo niby czemu mają cierpieć za to, że kilku ********** stawia boty? Albo czemu wszyscy zbieracze mają nagle nie dostawać expa za pieruńsko nudne klikanie? Tylko dlatego, że kliku graczy ma już 700 pkt wbite? Jeden z nich, co wiem na 100%, nie zamierza już do gry wracać nawet, bo osiągnął wszystko, na czym mu zależało.

I o jakim levelu, który osiągnęli gracze Ty do licha mówisz? Kilku zbieraczy ma wysoki level, ale to garstka w porównaniu do tych, którzy się zbieractwem zajmują! Czemu chcesz stosować odpowiedzialność zbiorową? To nie komunizm...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#3
Po pierwsze ja to pierwszy zauważyłem zwyzywałeś mnie brand i nagle uśiwadamiasz sobie że miałem racje. Powiedz mi jak się czujesz przynając racje ... jak to mnie nazwałeś ???

Jestem przeciwko skoro to jest już od tak dawana niech już będzie jak chcesz to sam możesz sobie wbić i kopać czy tam robić co ci się chce

wybierasz exp bo masz drop a za kopanie nie ma dropa jest to bardzo czasochłonne i monotonne wiec exp się należy
Odpowiedz
#4
Wszystkie trzy pierwsze opcje jak dla mnie osobiście mogą być - co do ostatniej jest za mało roślin i ryb , kopacze mają tego więcej z tym że mało możliwości wykorzystania pozyskiwanych surowców - więc wchodzi ta opcja w grę tylko jeśliby dodane zostały inne rośliny/ryby/kamienie o różnych bonusach w tym jakieś unikatowe od konkretnej liczby danego zbieractwa .

Wiadomo że najbardziej rozchodzi się o nieuczciwe zdobywanie expa w taki sposób. Więc jestem jak najbardziej za którymś z tych ograniczeń do czasu kiedy nie wymyślą programiści sposobu na walkę z takim sposobem zbieractwa.
Odpowiedz
#5
Ja dodam jedno zdanie Smile nie wciskajcie kitu że na tym nie ma zarobku Smile bo sam wydałem już ponad 4mln na karpie igramy itp... i taki korona pain czy inni zarobili już grubszą kasę Smile tyle odemnie

Modernwar nie chce mi się?... szkoda czasu?? niech zarabiają ja im nie bronie... byle by nie bocili...
Odpowiedz
#6
To czemu nie wystawaisz innym kontem a kupujesz tym i dzieki temu nie wydajesz kasy ??
Odpowiedz
#7
(05-17-2014, 19:20)Bezimienny napisał(a): Brand, w jednym masz rację - wszyscy zbieracze będą się czuli pokrzywdzeni, bo niby czemu mają cierpieć za to, że kilku ********** stawia boty? Albo czemu wszyscy zbieracze mają nagle nie dostawać expa za pieruńsko nudne klikanie? Tylko dlatego, że kliku graczy ma już 700 pkt wbite? Jeden z nich, co wiem na 100%, nie zamierza już do gry wracać nawet, bo osiągnął wszystko, na czym mu zależało.

I o jakim levelu, który osiągnęli gracze Ty do licha mówisz? Kilku zbieraczy ma wysoki level, ale to garstka w porównaniu do tych, którzy się zbieractwem zajmują! Czemu chcesz stosować odpowiedzialność zbiorową? To nie komunizm...

Zauważ że chodzi mi głownie o graczy z platynowymi narzędziami. Nie ważne czy ktoś boci czy nie, ważne jest to że za duzo expa dostaje się za to "nudne klikanie" na expie nie ma żadnej nudy mimo to nie jesteś w stanie osiagnąć takiej liczy pkt xp na godzine.
Odpowiedz
#8
Na expie też klikasz tak samo tyle samo czasu poświęcasz i na dużym lv masz podobny exp na mapkach i na zbieractwie jest dobrze nie wiem czemu wam wszystko nie pasuje i kłócicie się o byle co.

Radzę się przespać
Odpowiedz
#9
(05-17-2014, 19:32)Brand napisał(a):
(05-17-2014, 19:20)Bezimienny napisał(a): Brand, w jednym masz rację - wszyscy zbieracze będą się czuli pokrzywdzeni, bo niby czemu mają cierpieć za to, że kilku ********** stawia boty? Albo czemu wszyscy zbieracze mają nagle nie dostawać expa za pieruńsko nudne klikanie? Tylko dlatego, że kliku graczy ma już 700 pkt wbite? Jeden z nich, co wiem na 100%, nie zamierza już do gry wracać nawet, bo osiągnął wszystko, na czym mu zależało.

I o jakim levelu, który osiągnęli gracze Ty do licha mówisz? Kilku zbieraczy ma wysoki level, ale to garstka w porównaniu do tych, którzy się zbieractwem zajmują! Czemu chcesz stosować odpowiedzialność zbiorową? To nie komunizm...

Zauważ że chodzi mi głownie o graczy z platynowymi narzędziami. Nie ważne czy ktoś boci czy nie, ważne jest to że za duzo expa dostaje się za to "nudne klikanie" na expie nie ma żadnej nudy mimo to nie jesteś w stanie osiagnąć takiej liczy pkt xp na godzine.

Ilu graczy ma platynowe narzędzia?
A ilu jest graczy w ogóle?
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#10
(05-17-2014, 19:33)ModernWar1 napisał(a): Na expie też klikasz tak samo tyle samo czasu poświęcasz i na dużym lv masz podobny exp na mapkach i na zbieractwie jest dobrze nie wiem czemu wam wszystko nie pasuje i kłócicie się o byle co.

Radzę się przespać

Sam zakladaleś temat w tej sprawie dawniej. fakt zjechaliśmy Cie równo z ziemią. Być może dlatego że nie patrzyliśmy na to z tej strony.
teraz pozwól sie innym wypowiedzieć zanim zaśmiecać to forum. oddaj głos i dziękuje za uwagęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości