Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#11
Wprowadzcie maksymalny lv i nie będzie problemu bo za niedługo będzie taka sama fala na forum

Elita
możecie zbierać rezygnując z dropów
możecie expić i mieć dropy
Wbijecie podobne lv w tym samym czasie
Odpowiedz
#12
Niech choc jeden z was tutaj walczacy o to by ukrocic kopaczy, sprobuje wbic chociaz 250 to pogadamySmile

btw. lowienie/kopanie/zielenie to najlatwiejszy sposob dla nowych graczy zeby dogonic TOP, a jesli moi drodzy wiecie w kazdej grze na poczatku leci wolnej, a pozniej dochodza lokacje i sposoby na latwiejsze zdobycie doswiadczenia, aby nowy gracz mogl dogonic TOP, a nie zrezygnowal z gry po nie bedzie mial szans nic osiagnac !
Odpowiedz
#13
No tak zaczyna się ból dupy o to, że na Sagittariusie mam 350-400k/h ( w zależności z jaką częstotliwością klikam ) to samo tyczy się Veterana. Nie ukrywam, że wbijałem 700 ze względu na expa, poświęciłem na to w CHUJ czasu. Pytanie : po co wprowadzać coś, co za chwile chcecie usuwać/redukować ? Dlaczego Brandzie i pozostali zwolennicy usunięcia/zredukowania expa za zbieractwo nie byliście tacy głośni kiedy jeszcze nikt nie miał 700 , DLACZEGO??? Chyba wiem.. ZAZDROŚĆ!! A prawda jest taka, że idziecie na ptaki i macie 400k/h+. Dodam, przy zbieractwie nie mam/y : ANI LOTA, ANI PLATYNY. Dodatkowo kiedy traciłem czas kopiąc mając po 10k/h, później 20k/h , 40k/h i tak dalej, WY wbijaliście po 300k+/h Smile i prawda jest taka, że KAŻDY z was mając 700 danego zbieractwa wykorzystywałby to do bólu. Dla przykładu postać Pokerek w miesiąc wbiła około 100kk expa, czy to jest mało ? Ja wbiłem w ten sam czas z 30-40kk mniej. Zatem, redukując expa za wydobywanie do np. jak w propozycji 1,2kk liczę na konsekwentność i zredukowanie expa za bicie mobów do 1,2kk Smile Prośba do Administratorów : kolejnym razem ZANIM wprowadzicie nowy pomysł do gry, zastanówcie się dwa razy nad jego konsekwencjami. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
(05-17-2014, 19:25)Poker napisał(a): Ja dodam jedno zdanie Smile nie wciskajcie kitu że na tym nie ma zarobku Smile bo sam wydałem już ponad 4mln na karpie igramy itp... i taki korona pain czy inni zarobili już grubszą kasę Smile tyle odemnie

Modernwar nie chce mi się?... szkoda czasu?? niech zarabiają ja im nie bronie... byle by nie bocili...

Posty Branda i Pokera to czysta hipokryzja Smile

Brand sam używał bota do łowienia na innej postaci , nie mówiąc o ostatnich przechwałkach o Hythe , którego nie może "podpierdolić" bo to kolega z gildii.

Poker dostał bana na innej postaci za bota , a teraz innym wypomina tą samą rzecz z której sam korzystał - smutne.

Chyba każdy wie , że te dwie osoby spędzają dużo czasu na grę i są przeciwne "farmie" tylko dlatego , że mimo tego , że siedzą najdłużej , to ktoś ma od nich lżej (choć z tego co słyszałem wbicie maxa w łowienie/kopaniu/zielarstwie to ciężki kawałek chleba)
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#15
Elita Zmienia Świat - taki żarcik Big Grin

Co do tematu, nie ważne w jaki sposób pozyskujemy exp... To i tak kurde jest monotonne klikanie, na mobach usypiając zginiesz marnie, przy "profesjach" łapiąc drzemkę wyłapiesz bana xD... Dla mnie tak jak jest teraz - jest dobrze! łowisz/kopiesz/zbierasz masz exp nie masz dropu,platynki.. bijac moby masz wszystko ( jesli dopisze Ci szczescie )...
Jeśli gracz kopie/zieli/lowi prędzej czy później będzie musiał zarobić platyne bijac moby aby mieć eq ( bo przeciez nie wykopie/zlowi/zetnie).. Więc w jego zamyśle "straci czas" .. Gracz expiący na mobach albo wylootuje sam EQ albo kupi go za pozyskaną z tego tytułu platyne.. ( Ma mniej expa ale na bieżąco EQ :] ) I to równoważy moim zdaniem obie możliwości pozyskania doświadczenia.. Ci którzy nie zgadzają się z tym są poprostu "ZAZDROŚNI" !
Odpowiedz
#16
Wszystko byłoby w porządku gdyby gracz SAM nabijał punkty umiejętności klikająć. Dobrze wiecie że każdy zielarz, górnik i wędkarz leci na bocie. To nie jest w porządku bo ja chcąć wbic 1kk expa musze siedziec ponad 3 godziny na ptakach.
Taki zielarz odpali sobie telenowele argentyńską w tv i po dwóch godzinach "cięzkiej pracy bota " osiąga tyle samo.
Widać podoba się Wam to. Wasz wybór. Mi nic do tego.
Odpowiedz
#17
(05-18-2014, 11:09)Brand napisał(a): Wszystko byłoby w porządku gdyby gracz SAM nabijał punkty umiejętności klikająć. Dobrze wiecie że każdy zielarz, górnik i wędkarz leci na bocie. To nie jest w porządku bo ja chcąć wbic 1kk expa musze siedziec ponad 3 godziny na ptakach.
Taki zielarz odpali sobie telenowele argentyńską w tv i po dwóch godzinach "cięzkiej pracy bota " osiąga tyle samo.
Widać podoba się Wam to. Wasz wybór. Mi nic do tego.

Jak ci nic do tego to po co się tak emocjonujesz tym ??
Odpowiedz
#18
xdxdd
Odpowiedz
#19
(05-18-2014, 11:42)ModernWar1 napisał(a):
(05-18-2014, 11:09)Brand napisał(a): Wszystko byłoby w porządku gdyby gracz SAM nabijał punkty umiejętności klikająć. Dobrze wiecie że każdy zielarz, górnik i wędkarz leci na bocie. To nie jest w porządku bo ja chcąć wbic 1kk expa musze siedziec ponad 3 godziny na ptakach.
Taki zielarz odpali sobie telenowele argentyńską w tv i po dwóch godzinach "cięzkiej pracy bota " osiąga tyle samo.
Widać podoba się Wam to. Wasz wybór. Mi nic do tego.

Jak ci nic do tego to po co się tak emocjonujesz tym ??

Modern, tak jak ty to nie "emocjonuje" się nikt tutaj.. Wszyscy mamy nadzieje że wycierasz przynajmniej ręce zanim coś napiszesz..

Brand - na to nic nie poradzisz, jedyne co możesz zrobić aby takich (....) było mniej to po zobaczeniu delikwenta spam na komórkę oraz GG Gm a ten wchodzi i banuje Big Grin moim zdaniem dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu, przynajmniej jeśli chodzi o porównanie "OSZUSTÓW" a "NORMALNYCH" bo wiadomo, prędzej czy później ten NORMALNY ma przyjaciół oraz eq a ten OSZUST tylko lvl - a przecież to nie wszystko prawda?
Odpowiedz
#20
(05-18-2014, 11:09)Brand napisał(a): Wszystko byłoby w porządku gdyby gracz SAM nabijał punkty umiejętności klikająć. Dobrze wiecie że każdy zielarz, górnik i wędkarz leci na bocie. To nie jest w porządku bo ja chcąć wbic 1kk expa musze siedziec ponad 3 godziny na ptakach.
Taki zielarz odpali sobie telenowele argentyńską w tv i po dwóch godzinach "cięzkiej pracy bota " osiąga tyle samo.
Widać podoba się Wam to. Wasz wybór. Mi nic do tego.
Tak w dwie godziny mam 1kk expa Smile Wyżej napisałem, że mam 350-400k/h w zależności od częstotliwości klikania. Na ptakach z bonusem PP 16% wyciągasz 400k/h , więc nie wiem w czym problem. Do tego masz szanse na dropa, i stale przybywa Ci platyna Wink A skoro uważasz, że to takie hop siup i że z tego jest po 500k/h - proszę bardzo masz pole do popisu, spróbuj szczęścia, a zobaczymy czy faktycznie tak jest.. Za przeproszeniem gówno wiesz, a pierdzielisz jakie to nie są korzyści z tego. Pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości