Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#21
Z bonusem 16% mam 300k na godzinę. + bonus flagi masz 330k/h przy całkowitym czyszczeniu map. tylko co ty możesz o tym wiedzieć. Nie mowie tu o twojej postaci sagittarius tylko o tej drugiej która grasz jednocześnie. Ta postać ma ponad 500k/h
Kopać sobie mogę ale nie w tej grze. TO NIE JEST SYMULATOR FARMY!
Odpowiedz
#22
To jest na zasadzie, masz za duży exp, ale ja tego nie będę robił bo mi się nie chce.
Pozdrawiam.
PS. nie wypowiadam się więcej w tym temacie, co miałem do napisania to napisałem.
Odpowiedz
#23
Ja proponuję tylko nie rzucać tak tym, że "wszyscy" lecą na bocie bo to troche uwłaczające ... szanujmy się .
Odpowiedz
#24
Brand tekst że jest to "symulator farmy czy koparki" jest mój i nie przywłaszczaj go sobie. Wymyśl swój slogan trochę kreatywności
Odpowiedz
#25
(05-18-2014, 13:17)malyszo napisał(a): Ja proponuję tylko nie rzucać tak tym, że "wszyscy" lecą na bocie bo to troche uwłaczające ... szanujmy się .

Do ciebie nic nie mam bo wiem ze nie lecisz na bocie.
Kieruje to do osób które rzeczywiście Boca.
Odpowiedz
#26
Mamo mamo ! Bo on ma fajniejsze zabawki odemnie, zabierz mu !

Tak to jest w życiu, jeden uczy się 5 lat na dobrej uczelni i jest prezesem, a drugi całe życie zapierdala na budowie
Odpowiedz
#27
(05-18-2014, 13:32)Dark Vego napisał(a): Mamo mamo ! Bo on ma fajniejsze zabawki odemnie, zabierz mu !

Tak to jest w życiu, jeden uczy się 5 lat na dobrej uczelni i jest prezesem, a drugi całe życie zapierdala na budowie

oj Vego vego.. jestem pod wrażeniem twojej inwencji twórczej.
Mógłbyś sie wypowiadać jakbyś nie został złapany na bocie dwukrotnie..
Odpowiedz
#28
E tam, poprostu zabawka mu się popsuła Big Grin
Odpowiedz
#29
(05-18-2014, 13:37)Brand napisał(a):
(05-18-2014, 13:32)Dark Vego napisał(a): Mamo mamo ! Bo on ma fajniejsze zabawki odemnie, zabierz mu !

Tak to jest w życiu, jeden uczy się 5 lat na dobrej uczelni i jest prezesem, a drugi całe życie zapierdala na budowie

oj Vego vego.. jestem pod wrażeniem twojej inwencji twórczej.
Mógłbyś sie wypowiadać jakbyś nie został złapany na bocie dwukrotnie..

Sam bocisz , a innych krytykujesz pajacu XD
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#30
Dwa razy zostałem złapany na bocie, ciekawe.. Brand a przez proxy fajnie się bociło łotrem na kopaniu?Smile Myślisz ze gra będzie zmieniona pod Twoje dyktando ? Argumentujesz to, że na kopaniu w 3 miesiące da się dogonić ludzi grających w to od początku edycji ? A sam się szczycisz, że wbiłeś 96lvl w 4 miesiące, do Ciebie Miscu nie ma pretensji, że go dogoniłeś?
Powiedz to wprost, że Cie boli ze expie i mnie nie trafiasz, a może daj w atak ?

Więcej nie zniżę się do Twojego poziomu i Ci nie odpowiem na forum ani w grze, bo jeździsz po Modernie za to co wypisuje na forum, a sam robisz to samo..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości