Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POSTĘP PRAC
#1
Information 
Witam,
W związku z narastającą ilością pytań dot. szacowanego czasu trwania przerwy technicznej oraz aktualnych postępów prac informujemy, że wskaźniki procentowe wykonanych prac znajdujące się na stronie główną nie są (i nie będą) aktualizowane codziennie. Brak zmian ich wartości NIE OZNACZA braku faktycznych postępów we wprowadzaniu aktualizacji. Pragniemy również zauważyć, iż silnik dzieli się na większe i mniejsze moduły, a ich kolejne uzupełnianie wpływa na brak jednakowych wzrostów w danym okresie. Ponadto wykorzystując fakt, że serwer jest wyłączony staramy się dopracować każdą zmianę w taki sposób, by po oficjalnym starcie gry wszystko działało płynnie i było wolne od błędów (o ile to możliwe).

Rozwiewając wszelkie plotki - start gry opartej na nowym silniku planowany jest na okolice 30.12.2014r. +/- dwa tygodnie. Planowane zmiany chcemy wprowadzić jak najszybciej, lecz jak już wspominałem zależy nam na jakości kodu i przystosowaniu go do zmian w przyszłości, by dłuższe przerwy techniczne nie były już konieczne.

Z poważaniem
Ekipa DuelOnline
Odpowiedz
#2
i znów od nowa wbijanie lvli Big Grin
Odpowiedz
#3
Dark, tego jeszcze nie wiadomo, bo być może tamte lvl i eq będzie miał każdy Big Grin
Odpowiedz
#4
wątpię Smile nowy silnik = reset wszystkiego, czyż nie?:>
Odpowiedz
#5
nie Smile jakos w margo mogli dac nowy silnik 5 lat temu bez usuwania postaci Smile
Odpowiedz
#6
zobaczymy Big Grin jeśli od 0 zaczynamy to przynajmniej więcej osób będzie Big Grin
Odpowiedz
#7
ale dużo osób też odejdzie Big Grin
Odpowiedz
#8
z tym się zgodzę Big Grin
Odpowiedz
#9
No nie wydaje mi sie że odejdzieWink kwestia co sie bedzie działo po kilkunastu tygodniach czy kilku miesiącach gdy znowu powstaną max lev
Odpowiedz
#10
to sie kurwa ogarnijcie i zacznijcie expic a nie narzekacie ze ktos wbil lvl do chuja -.- nie macie czasu na wbijanie lvli a pierdolic jak to zle to umiecie caly rok -.- zacenzurujcie sobie przeklenstwa bo mi sie nie chce -.-
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości