Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albion? - inne gry mmorpg
#1
Cześć.
Zainteresowałem się ostatnio grą mmorpg Cool która nazywa się Albion Online. Na razie jest jedynie szansa na wczesny dostęp alfa, ale by grać teraz trzeba zabulić niemało, bo niemal dwie stówki, nie wspominając o najdroższej opcji. Nie zmienia to faktu, że raczej skuszę się na closed beta. Póki co, przyglądam się jej rozwojowi, wydarzeniom, filmikom na youtube i przyznam, że jako gustujący w grach typu duel (rozwój postaci, otwarte pvp, prostota i zarazem klimat) mam na nią apetyt. Chciałem zapytać się o wasze opinie z przesłanek na temat tej gry, własne spostrzeżenia, a może jest ktoś kto już grał lub podobnie jak ja zamierza zagrać?











Odpowiedz
#2
Całkiem ciekawie to wygląda ale poczekam na oficjalny start, szkoda pinioków
moja szyszynka, kurwa, opowie ci o psychodeli
Odpowiedz
#3
Właśnie, szkoda. Przekonałem się o tym podczas startu innej gry beta - heroes online.
Na początku to była na prawdę fajna gra z potencjałem. Z biegiem czasu mikropłatności - co z tym się wiąże - ograniczenia ją zabiły. Nie potrzebnie wydawałem trochę kasy, bo z każdą kolejną aktualizacją znikał sens grania. Tutaj jest ryzyko, że scenariusz się powtórzy. Gra ma być f2p z mikropłatnościami, co szybko może przerodzić się w p2w. Zwłaszcza, że twórcy postawili sobie nie lada wyzwanie - gra ma być crossplatformowa - jeden serwer, wiele sposobów grania: tablet, pc, telefon itp., a to jest potencjał na mega komercyjną maszynkę do zarabiania.
Odpowiedz
#4
Inna dobrze zapowiadająca się produkcja (podobno będzie b2p):

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Crowfal...lar%C3%B3w

[Obrazek: 13596220.jpg]

[Obrazek: 13595424.jpg]

[Obrazek: 13594597.jpg]

Cholera, nie mogłem się powstrzymać. Kolejna ciekawa gierka:

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Wszyscy...Linkrealms

Kto chętny do wspólnego sprawdzenia jej pojutrze, zgodnie z zapowiedzią startu?



start o 21.00 jakby co.



holy shit, jednak closed beta :/
Odpowiedz
#5
Pojutrze akurat cały dzień w robocie siedzę ale ciekawie to wygląda. Wejdę wieczorkiem i Cię znajdę Wink
Odpowiedz
#6
Już wystartowała.
Jak coś to pm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości