Duel Online - Forum
Skargi - Wersja do druku

+- Duel Online - Forum (https://www.duelonline.pl/forum)
+-- Dział: Forum (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Moderatorzy (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Skargi (/showthread.php?tid=207)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Skargi - Gees - 03-20-2014

Również jestem za odebraniem Volfowi swoich przywilejów Wink Daje bany za darmo. I jest cwaniakiem - tak prościej mówiąc ;D


RE: Skargi - Volf - 03-20-2014

Blokujesz i masz pretensje ze Ci bana dałem ?


RE: Skargi - Gees - 03-20-2014

Daj sobie spokój...


RE: Skargi - Volf - 03-20-2014

Nawet się przyznać nie potrafisz, nie mamy o czym rozmawiać.


RE: Skargi - Dark Beast - 03-24-2014

Chciałbym złożyć skargę na gracza Volf, po 1 jest zastępcą administratora, powinien dawać przykład graczom.
Wydaje mi się, że administrator nie wbija na expa i nie zabija na cieniu graczy, po czym uciekając do wioski udaje, że go nie ma i unika walki.
Po 2, na forum napisane jest że ma on wojnę z całym duelem, jak i gildia Elita ma wpisaną wojnę z Dark Heaven, a na fladze walczą razem.
Proszę o ogarnięcie/ukaranie w/w gracza, bo to jest przesada co on robi.


RE: Skargi - crafter - 03-24-2014

Ty straznik z teksasu pilnuj swojej dupy -.- prakycznie kazdy lotr po cieniu ucieka wiec nie wiem czemu sie srasz...


RE: Skargi - ModernWar - 03-24-2014

crafter jaka obrona uciśnionych .....


RE: Skargi - ModernWar - 04-06-2014

(03-24-2014, 17:52)Dark Beast napisał(a): Chciałbym złożyć skargę na gracza Volf, po 1 jest zastępcą administratora, powinien dawać przykład graczom.
Wydaje mi się, że administrator nie wbija na expa i nie zabija na cieniu graczy, po czym uciekając do wioski udaje, że go nie ma i unika walki.
Po 2, na forum napisane jest że ma on wojnę z całym duelem, jak i gildia Elita ma wpisaną wojnę z Dark Heaven, a na fladze walczą razem.
Proszę o ogarnięcie/ukaranie w/w gracza, bo to jest przesada co on robi.

Popieram jestem za odebraniem Volf'owi funkcji administratora

[19:55:46] Brand: Volfik wez zluzuj wora..

gracz Brand napisał do zastępcy administratora takie zdanie i nie został ukarany
Nie jest ono w klimacie gry i jest obraźliwe
Gdyby napisał to ktoś inny do zastępcy administratora nie obyło by się bez kary.
Jak widać Volf koleguje z graczem Brand który może pozwolić sobie na więcej niż inni gracze
Nie powinno tak być
Volf powinien stracić funkcje zastępcy administratora

Po przejrzeniu tematu widzę że nie tylko ja i Dark Beast chcemy żeby gracz Volf nie miał dostępu do panelu

Są 4 osoby które jawnie wystąpiły z tą prośbą do Administracji


RE: Skargi - Highlanderr - 04-06-2014

Nie wiem co Ty rozumiesz przez zwrot zluzuj wora, nie wnikam w twoje upodobania seksualne.


RE: Skargi - ModernWar - 04-06-2014

taki zwrot nie powinien być kierowany do zastępcy administratora
nie jest on w klimacie gry
Zresztą przypuszczam że Elita będzie zacięcie bronić Volfa przecież wam na adminie obczaja gdzie kto jest