Duel Online - Forum
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Wersja do druku

+- Duel Online - Forum (https://www.duelonline.pl/forum)
+-- Dział: O grze (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy pytania itp. (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... (/showthread.php?tid=456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Brand - 05-18-2014

Z bonusem 16% mam 300k na godzinę. + bonus flagi masz 330k/h przy całkowitym czyszczeniu map. tylko co ty możesz o tym wiedzieć. Nie mowie tu o twojej postaci sagittarius tylko o tej drugiej która grasz jednocześnie. Ta postać ma ponad 500k/h
Kopać sobie mogę ale nie w tej grze. TO NIE JEST SYMULATOR FARMY!


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Juxo - 05-18-2014

To jest na zasadzie, masz za duży exp, ale ja tego nie będę robił bo mi się nie chce.
Pozdrawiam.
PS. nie wypowiadam się więcej w tym temacie, co miałem do napisania to napisałem.


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - malyszo - 05-18-2014

Ja proponuję tylko nie rzucać tak tym, że "wszyscy" lecą na bocie bo to troche uwłaczające ... szanujmy się .


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - ModernWar1 - 05-18-2014

Brand tekst że jest to "symulator farmy czy koparki" jest mój i nie przywłaszczaj go sobie. Wymyśl swój slogan trochę kreatywności


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Brand - 05-18-2014

(05-18-2014, 13:17)malyszo napisał(a): Ja proponuję tylko nie rzucać tak tym, że "wszyscy" lecą na bocie bo to troche uwłaczające ... szanujmy się .

Do ciebie nic nie mam bo wiem ze nie lecisz na bocie.
Kieruje to do osób które rzeczywiście Boca.


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Dark Vego - 05-18-2014

Mamo mamo ! Bo on ma fajniejsze zabawki odemnie, zabierz mu !

Tak to jest w życiu, jeden uczy się 5 lat na dobrej uczelni i jest prezesem, a drugi całe życie zapierdala na budowie


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Brand - 05-18-2014

(05-18-2014, 13:32)Dark Vego napisał(a): Mamo mamo ! Bo on ma fajniejsze zabawki odemnie, zabierz mu !

Tak to jest w życiu, jeden uczy się 5 lat na dobrej uczelni i jest prezesem, a drugi całe życie zapierdala na budowie

oj Vego vego.. jestem pod wrażeniem twojej inwencji twórczej.
Mógłbyś sie wypowiadać jakbyś nie został złapany na bocie dwukrotnie..


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Sylverio - 05-18-2014

E tam, poprostu zabawka mu się popsuła Big Grin


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - nopyk - 05-18-2014

(05-18-2014, 13:37)Brand napisał(a):
(05-18-2014, 13:32)Dark Vego napisał(a): Mamo mamo ! Bo on ma fajniejsze zabawki odemnie, zabierz mu !

Tak to jest w życiu, jeden uczy się 5 lat na dobrej uczelni i jest prezesem, a drugi całe życie zapierdala na budowie

oj Vego vego.. jestem pod wrażeniem twojej inwencji twórczej.
Mógłbyś sie wypowiadać jakbyś nie został złapany na bocie dwukrotnie..

Sam bocisz , a innych krytykujesz pajacu XD


RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - Dark Vego - 05-18-2014

Dwa razy zostałem złapany na bocie, ciekawe.. Brand a przez proxy fajnie się bociło łotrem na kopaniu?Smile Myślisz ze gra będzie zmieniona pod Twoje dyktando ? Argumentujesz to, że na kopaniu w 3 miesiące da się dogonić ludzi grających w to od początku edycji ? A sam się szczycisz, że wbiłeś 96lvl w 4 miesiące, do Ciebie Miscu nie ma pretensji, że go dogoniłeś?
Powiedz to wprost, że Cie boli ze expie i mnie nie trafiasz, a może daj w atak ?

Więcej nie zniżę się do Twojego poziomu i Ci nie odpowiem na forum ani w grze, bo jeździsz po Modernie za to co wypisuje na forum, a sam robisz to samo..