Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#32
Witam,

Dobrze opisane Brand - widać poświęcony czas i przemyślenie tematu.

Chętnie zagłosował bym na ten ostatni pomysł (pozostawienie wszystkiego tak jak jest), ale niestety nie widzę żadnej fizycznej możliwości aby zagłosować (jakiś problem techniczny).

W samym temacie to jest tak. Osobiście zieluję od ponad miesiąca i mam wbite już ok. 248 pkt. Nigdy nie stosowałem programów ułatwiających zbieranie tzw. botów. Może uda mi się osiągnąć 300 zielarstwa pod koniec tego lata, przynajmniej taką mam nadzieję (często zieluję, średnio kilka godzin dziennie). W tym czasie zapewne wielu z Was expiących na mobach powbija 120 poziomy i gra straci sens zupełnie ze względu na przepaść dzielącą graczy małych i dużych poziomów. Jest to bardzo żmudne, nudne i pracochłonne zajęcie, dlatego pozdrawiam wszystkich uczciwych zbieraczy i gratuluję wytrwałości.

Rzeczywiście, udało się trochę zarobić platyny Smile Po 3 tygodniach zbierania i regularnym wystawianiu roślin na targu i sprzedawaniu w karczmie udało mi się kupić buty skrzydlate (dzięki temu już nikt mnie nie zablokuje m.in. w banku tj. zrobili to niegdyś Astor i Big Money). W takim tempie może do jesieni uda się wykupić kilka itemów za sp.

Jeżeli chodzi o zmiany to powinna być dobra kontrola antybotowa oraz na zbieraniu łotr nie powinien móc korzystać z biegu, ponieważ jest to niesprawiedliwe w stosunku do innych klas.

Uważam otrzymywanie dobrego expa na zbieractwie za swoistą nagrodę za wysiłek, trud i cierpliwość w jaką muszą się uzbroić ludzie, którzy się tym zajmują.

Jeżeli będą jakiekolwiek zmiany to z pewnością część zbieraczy przestanie w ogóle grać w duela a samo zbieranie oraz alchemia straci swój sens (będzie to można usunąć z kodu gry).

Pozdrawiam,
Korona
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - przez Korona - 05-18-2014, 13:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości