Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
#31
Ukarani tym że go nie odzyskacie.
zniszczony żeby on nie korzystał na tej kradzieży
chyba że GM wpadną na lepsze rozwiązanie
Odpowiedz
#32
oj jacy wy wszyscy jestescie zawistni wzgledem nas ;] poczekamy az ktoremus z was sie powinie noga to zagramy tak samo.
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#33
zazdroszcza ze mamy takie itemki Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#34
No jak macie takie "super itemy" i wyrzucacie je na mapkę to oznacza że ich nie szanujecie.
Ja w poprzedniej edycji w życiu bym nocnego smoka nie wyrzucił na mapę.
Po za tym wiem jak to jest jak ci coś ukradną. Mi Szpon (czy jak mu tam) ukradł całe konto z eq wraz z e mailem.
Na szczęście udało się odzyskać
Odpowiedz
#35
Jeżeli nie macie SS z gry z rozmowy, na której widać jak przyznaje się do kradzieży pierścienia to go nie odzyskacie. Nie ma dowodów czy go ukradł, czy nie, mógł go kupić, ewentualnie sam zdobyć.

Jedynie możecie ostrzec innych graczy przed nim (co już zrobiliście pisząc w tym temacie) oraz gnębić go w grze. To, że przyjmujecie takich graczy do gildii to już świadczy tylko i wyłącznie o niej.
Odpowiedz
#36
tak dla jasności Scrym = ActiveR = NASTUKANIEC ! Smile
Odpowiedz
#37
mam ss rozmowy z nim Smile i w ogole dziwie sie, ze tyle czasu minelo i nikt sie ta sprawa nie zajal Smile tak to jest grac z adminami i ich kumplami..
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#38
Ja się zająłem ale nie mam wystarczających uprawnień po za tym sam nie mogę podejmować decyzji
Odpowiedz
#39
Skoro masz to od razu powinieneś je dać na forum ;p Bez nich żaden admin/mod nie mogliby nic zrobić Smile

PS. Lepiej wyślij je na gg do admina, ewentualnie na skrzynkę, szybciej doczekasz się odzewu.
Odpowiedz
#40
Wyślij mi screeny jeśli takowe posiadasz Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości