Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
#51
Gdzie ci tutaj na expa wbił ??? Był event wiec nie można zabijać graczy co dopiero strażnika
Odpowiedz
#52
Nie widzisz gdzie mi wbił? W **** jak nie wiesz gdzie, na eartah mi odswiezal caly czas. To samo ziomką na niedzwiedziach etc. On nie powinien miec tego straznika. Jak tutaj mi powiedz Modern sie nie denerwowac, jak chlop Ci wbija i Ci odswieza caly czas.
Odpowiedz
#53
to poproszę Cię od te zacne dowody, widzę zazdrość zżera

Wpadłem do Ciebie na Earthy po to aby cię zabić, za to że zabiłeś mnie, ale odpuściłem sobie. Bo mi się Ciebie szkoda zrobiło, jakiś ty biedny, jesteś ze ktoś Ci wszedł na mapkę, każdy może biegać gdzie chce i jak chce, mapa nie jest twoją własnością tylko jest ogólno dostępna dla każdego.
Odpowiedz
#54
http://iv.pl/images/31299500796684031504.png
Odpowiedz
#55
(09-14-2013, 15:54)InsomaniaC napisał(a): http://iv.pl/images/31299500796684031504.png

Z tego screena nic nie wynika Smile pozdrawiam.


a ja poproszę screena od Pana mr. Szpakowski
Odpowiedz
#56
To w tej edycji strażnik może expić, zdobywać eq, a za zabicie go grozi ban i/lub czarna lista?? Interesujące.
Odpowiedz
#57
za zabicie strażnika, kumple cię dojadą Wink
Odpowiedz
#58
dla mnie modern i wielki nie powinni byc straznikami. Modern jak zabije sie mu Mordern Wara, wpada na yeti i odswieza na sile a Wielki Trol powinien miec moda na osobnym koncie a nie na glownym. Tez chce ruch co 2/3 sek, wtedy exp wyglada bossko Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#59
Na początku 2 edycji była awantura na forum, jak to modowie dropią przedmioty i przekazują je na własne postacie (chodziło o iluzję, wtedy nikt nie był w stanie jej uczciwie zdobyć).

Efektem tego było usunięcie 2 modów z funkcji oraz zakaz expienia i dropienia postaciami strażników. Wszystkim strażnikom zmieniono tak staty, że nie byli oni wstanie nic zabić.
Odpowiedz
#60
'za moich czasów to grało się uczciwie a nie to co teraz' ;DD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości