Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HONOR ZA PRZECIWNIKA
#1
Witam.
Nie wiem jak wam, ale mi bardzo przeszkadza obecny przelicznik honoru za przeciwnika. Ludzie z wiekszymi lvlami nigdy nie osiagna sporej liczby honoru ze wzgledu na to, ze za zabicie graczy zgaraniaja po 1 ph a jak np dobije ich jakis mniejszy lvl to traca o wiele wiele wiecej. Dla przykladu

[11:52:24] Volf: Stedor zabity Zdobywasz 3 punktow sp. Za pokonanie przeciwnika otrzymujesz 2809 punktów dosw. Za pokonanie bohatera z innej gildii otrzymujesz 18 pkt.

Wpadlem wiec na bardzo proste i mysle sprawiedliwe rozwiazanie Smile
Honor moze otrzymywac przeciwnik, ktorego poziom nie przekracza 14 lvl od swojego rywala a punkty honoru beda liczone tak:
~ Jesli gracz zabije swojego przeciwnika ktorego poziom jest o 14 lvl nizszy (np. 50 lvl zabija 36) to dostaje 1 pkt honoru.
~ Jesli gracz zabije swojego przeciwnika ktorego poziom jest wiekszy o 10 lvl (np. 50 lvl zabije 64) dostanie 2 pkt honoru.
~ Mozna zrobic tak, ze 2 honoru sie zyskuje za graczy ~1-3 lvl wyzej, ~3 honoru za lvl 4-7, ~4 honoru 8-11, ~5 honoru 12-15 poziomow wiekszych.
~ Honor za flage mysle mozna by bylo zwiekszyc do 10.
Przyklad jest podany w maxymalnej roznicy lvlowej, ale jak gracz ma np. lvl o 3,5,7 czy 9 wiekszy tez dostanie 2 punkty honoru a gracz lvem mniejszym 1.

Mysle ze poprawi to troche chec do walk pvp i walk o flage gdyz za flage zobywa sie 5pkt honoru a 5 honoru jak na chwile obecna jest to... nic Smile

Komentujcie moj pomysl, mysle ze jest to naprawde fajna sprawa gdyz osoby ktore beda w gildii, nie beda mialy po 700 honoru a zabili moze 50 osob tylko jak bedzie 700 honoru to zabija te 700 osob. Rywalizacja stanie sie duzo ciekawsza Smile

Pozdrawiam
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#2
Dość ciekaw rozwiązanie, lecz wtedy zabijanie graczy z wyższym poziomem jest mało opłacalne, a praktycznie rzecz biorąc nie łatwo jest zabić kogoś kto ma 14 lvl wiecej (solo)
Odpowiedz
#3
(09-24-2013, 12:46)Kleon napisał(a): Dość ciekaw rozwiązanie, lecz wtedy zabijanie graczy z wyższym poziomem jest mało opłacalne, a praktycznie rzecz biorąc nie łatwo jest zabić kogoś kto ma 14 lvl wiecej (solo)

w takiej sytuacji mozna wprowadzic 5 punktow honoru za zabicie gracza z 10-14 lvlem wyzej Smile Zobacz ile honoru maja brudne serca, my za nich dostajemy 1 honor a oni za nas po 18 xD a tak to te 2000 honoru biloby sie ladny miesiac.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie pomysł troszkę niedopracowany, zobaczymy co myślą na ten temat inni gracze. Ale w jednym przyznam Ci racje, 5 honoru za zdobycie chorągwi to zdecydowanie za mało. Smile
Odpowiedz
#5
(09-24-2013, 12:53)Kleon napisał(a): Jak dla mnie pomysł troszkę niedopracowany, zobaczymy co myślą na ten temat inni gracze. Ale w jednym przyznam Ci racje, 5 honoru za zdobycie chorągwi to zdecydowanie za mało. Smile

dlaczego niedopracowany ? prosty podzial i najbardziej sprawiedliwy wedlug mnie, ale zobaczymy co powiedza inni gracze Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#6
Fakt, że obecny honor właściwie nic nie znaczy bo na mniejszym levelu łatwiej go zdobyć. Pomysł godny uwagi
Odpowiedz
#7
(09-24-2013, 12:59)benderr napisał(a):
(09-24-2013, 12:53)Kleon napisał(a): Jak dla mnie pomysł troszkę niedopracowany, zobaczymy co myślą na ten temat inni gracze. Ale w jednym przyznam Ci racje, 5 honoru za zdobycie chorągwi to zdecydowanie za mało. Smile

dlaczego niedopracowany ? prosty podzial i najbardziej sprawiedliwy wedlug mnie, ale zobaczymy co powiedza inni gracze Smile

Sprawiedliwy? Bo wy nie możecie go zdobyć?

Co ma się stać z honorem innych gildii? Usunąć, pozostać na tym poziomie co jest?

W TOP 30 znajduje się 9 graczy [DESTINY], 9 z [BRD SRC] oraz 4 z [-EGW-], więc faktycznie nie macie z kim walczyć.

Ktoś wam zabroni zrobić nowej postaci z niskim poziomem i dojść do gildii by zdobywała honor?
Odpowiedz
#8
Mniejszemu lvlowi łatwiej zdobyć honor? nie prawda, bo żeby zabić większego lvla to trzeba się natrudzić, chyba że większy lvl jest ciotą za przeproszeniem.
Odpowiedz
#9
Karjonos - oczywiście, że można założyc sobie postać do honoru ale co to za satysfakcja? Honor powinien być jakimś wyznacznikiem i powinien być prestiżowy, a wadą tego jest właśnie to że moge sobie załozyc postać wbić ten 30 lvl i wskoczyc do czołówki honoru

Renebal - co trudnego jest w zabiciu na strzalkach np. lotra 45 level przez knechta z 10 lvl mniej
Odpowiedz
#10
O lowcy niewspominajac, ktorego tak naprawde moze zabic kazdy bez wiekszego problemu Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości