Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronie za sp
#11
aa to w takim razie przepraszam Smile
a nie lepiej by 1pkt honoru = 1pkt sp?
plus możliwość kupowania punktów honoru tak jak sp
wydaje mi się, że będą spory odnośnie przelicznika, bo dla każdego będzie albo za wysoki albo za mały
a i tak przyrównanie honoru do sp to kontrowersyjny pomysł z mojej strony
Odpowiedz
#12
Jak sama nazwa wskazuje punkty honoru dostaje się za "honor" - w domyśle odwagę, niezłomność, waleczność i spryt w walce. Są pewne rzeczy, jak honor właśnie, których za pieniądze nie kupisz.
...to już nie jest gra - to jest drugie życie...

Odpowiedz
#13
Ma rację Zhoran, z tym ostatnim moim zdaniem Cię poniosło. Wystarczy, że sp można kupić.
Odpowiedz
#14
(11-19-2013, 22:19)Zhoran napisał(a): Jak sama nazwa wskazuje punkty honoru dostaje się za "honor" - w domyśle odwagę, niezłomność, waleczność i spryt w walce. Są pewne rzeczy, jak honor właśnie, których za pieniądze nie kupisz.

Miałem napisać to samo czytając powyższe posty, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził ;p

Jest Sp to po co wprowadzać 2 system, skoro i tak chcecie wymiany sp za złoto za honor?
Odpowiedz
#15
tak, macie racje, honor za kase jest bez sensu
Odpowiedz
#16
Ogólnie pomysł by kupować coś za honor jest bez sensu ;p Nie lepiej już byłoby przywrócić możliwość kupowania "broni za SP" za SP? Co do tych broni to chodzi Ci o Nocnego, kopesha (tak on sie nazywal?) i Vikinga?
Odpowiedz
#17
Nocny Smok, Miecz Viking i Miecz Kopesh, dobrze mówisz.
Odpowiedz
#18
Pomysl byl o wprowadzeniu broni typu "viking, Nocny Smok i Miecz Kopesh" za honor a nie za jakies sp czy wymiane za zloto. Temat powstal po to, zeby sprawdzic czy gracze by widzieli takie cos w grze. Cenami zajma sie administratorzy jesli ow pomysl zostanie przez nich wprowadzony. Ja jestem jak najbardziej za gdyz po jakims czasie gry mialo by to swoja przyszlosc Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#19
"Kupowanie za honor" czyli sprowadzanie wartości jaką jest honor do postaci waluty.
Odpowiedz
#20
ale tylko bronie za honor miałyby sens a reszta za sp Big Grin fajny pomysł po dłuższym zastanowieniu Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości