Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alchemia
#21
(12-05-2013, 01:43)Mr X napisał(a): Pomijając mięso, to wszystkie zmienione z tego co podałeś; )

Mialem szczere checi ^^ ale moce czy cos moze sie cos wykorzysta Smile
Odpowiedz
#22
Te moce, które podałeś, pochodzą z pierwszej edycji Duela. W drugiej zostały zmienione, a teraz nie dość, że same przepisy się pozmieniały, to i moce również...
Ale doceniam chęci, choć wydaje mi się, że moja lista sprawdzonych i działających przepisów z pierwszej edycji jest ciut dłuższa Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#23
Bryłka złota x2 na wielki złoty pierścień, ale po co ja to zapisuje? To logiczne! Glupiec, glupiec ze mnie, aaahh

Tusankam: Aby powstał złoty pierścien, trzeba wiedzieć, że pierwsza moć jest niemal o połowe mniejsza od drugiej, nastomiast z trzecią... co było z trzecią? A niech to, zdarza mi się coraz częściej zapominać.
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#24
Znajdujesz fragment listu, pod bryłkami węgla, treść brzmi: ...alchemicy ze złotych gór twierdzą, że trzeba użyć ponad 5 razy więcej metalu niż energii...
Odpowiedz
#25
Zielona Mikstura: alothas/ziele ślepców/ziele ślepców/ igram czerwony 0/40/65

Spóźniony prezent świąteczny : )
Odpowiedz
#26
Od ilu ptk alchemii będzie wychodził zielony mix?
Odpowiedz
#27
kupie każdą podpowiedź dotyczącą alchemii której nie znam a szczególnie z okolic nekromantów orczych itd Tongue płace po 20k
Odpowiedz
#28
(12-31-2013, 13:31)vidette napisał(a): Od ilu ptk alchemii będzie wychodził zielony mix?

Mi zaczął wychodzić jak miałem około 30 alchemii, ale ja dawałem inne moce niż te, które podał Mr X na forum.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#29
Ma ktoś składniki na mixa szlamu?
Zapłace
Odpowiedz
#30
Jest sens iść do alchemika po podpowiedzi skoro nie da się wyrabiać pierścieni ???(jaka część podpowiedzi odnosi się do mikstur)
Może chociaż przywrócilibyście pkt za wyrabianie tych przedmiotów

A skoro nie da się pierscieni/amuletów to chociaż usunąć te podpowiedzi do pierscieniiamuletów żeby nie przeszkadzały w konstruowaniu przepisów na mikstury
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości