Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skargi
#1
Witam.

Proszę o składanie w tym temacie wszelkich uwag i zażaleń na moderatorów/administratorów oraz zaprzestanie wylewania frustracji w grze.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
dajcie nam panel w gildii to bedziemy sie banowac wzajemnie. Parodia co tu sie dzieje... Panel powinny miec osoby ktore sa neutralne. Ban za obraze gildii tego jeszcze nie slyszalem. Dziwne, ze jak ja pisalem kiedys do was banda brudasow, brudasy itp to sie tym nikt nie przejmowal bo macie taka nazwe gildii wiec z calym szacunkiem mozemy mowic na was "BRUDNI" od tej pory. SMIECH SMIECH I JESZCZE RAZ SMIECH. Mr X i vidette znacznie przesadzaja a my jako ich przeciwnicy obrywamy przez to ze maja dostep do smiesznych paneli.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#3
Mr X i Vidette - Rano wchodzę na yeti i jest tam Vidette pisze do mnie "daj dobić 80k" ja mu odpowiadam "głupi chyba jesteś" po czym on napisał "o, obraza Smile" tak jakby tylko czekał żeby się do czegoś doczepić. O głupią "pierdołe" już się czepia bo nie jestem w BRUDNYCH. Mr X tak jak napisał Vissen obraza gildi 1h za napisanie BRUDNI chyba jasne taka maja nazwe gildi za dużo sobie pozwalają a jak Gilmord mnie obrazał i nie kropkował przekleństw to X nic nie zrobił tylko stał. dziekuje
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#4
nazwa gildii to Brudne Serca, nie ma to nic wspolnego z brudasami, co dla mnie np. jest obraźliwe...

[16:34:13] Pewny: nie będę mówił ile brudasów dziś padło i ile razy

To nie jest obraza??
Odpowiedz
#5
Vissen,Pewny - Nazywanie nas Brudasami podlega ewidentnie pod obrazę pomimo braku wulgaryzmów. Nazwa "Brudne Serca" jest bardzo prostą metaforą, a "brudni" i "brudasy" to moim zdaniem bardzo duża różnica. Użyte zostało to drugie sformułowanie.

Prosze o zamieszczanie przykładów w których znacznie przesadzam, jak to ująłeś. Bardzo chętnie podyskutuję na ten temat.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Asdator nie jesteś na moim poziomie żebym z Tobą pisał na ten temat mam prawo mówić na was BRUDNI i tyle jeśli was to obraża to wasza sprawa
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#7
Mr X bez przesady... w szkole jak na Ciebie powiedza "glupek" idziesz do nauczycielki i skarzysz? Bedac moderatorem powinienes trzymac pewien dystans do pewnych spraw tymbardziej ze od poczatku powstania waszej gildii tak przez nas byliscie nazywani i nikomu to nie przeszkadzalo. W kazdej grze gildie/klany otrzymuja jakis przydomek wywodzacy sie z nazwy a w sytuacji kiedy jest jest was kilku to nikt nie bedzie wymienial was po nickach... Brudasy sie przyjelo i tyle, nic z tym nie zrobisz. Mowiac to nie wnikamy w twoja higiene osobista bo sam pisales dzis ze siedzisz w boxerkach wiec smiem twierdzic ze sie umyles Big Grin
Zachowales sie jak typowy gimbus banujac pewnego ale to tylko nasze zdanie Smile wy myslcie i mowcie co chcecie, dla mnie i tak pozostaniecie "brudni" kiedy widze was kilku na mapie Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#8
Już pisałem ale musze się niestety powtórzyć. "Brudni" oraz "Brudasy" to dwa różne określenia. To pierwsze jest akceptowane, a to drugie obraźliwe. I ten podział jest poparty przez "czerwonych", specjalnie zaczerpnąłem informacji na ten temat do jednego z GM.
Odpowiedz
#9
Co X taki cwany jesteś? z 1h na 3 mi zmieniłeś... Czysta nienawiść przez Ciebie przemawia i jesteś zerem chce żebyś to wiedział chodź i tak pewnie będziesz mieć to gdzieś. Przekonałem się o tym już dawno ale dużo osób Cie nie zna i może się przejechać na Tobie POZORY iks to nie wszystko a Ty potrafisz tylko takie tworzyć... pozdro
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#10
Nie żywię do Ciebie ani nikogo innego nienawiści.

Księga kar:

Kod:
Przeklinanie czy też obraza innych, nagminne żebranie:

1. ban 15 minut
2. ban 1 godzina
3. ban 3 godziny
4. czarna lista na tydzień + ban 1 dzień

Po zbanowaniu sprawdziłem, który to ban za podobny wybryk, dlatego kara została zwiększona do 3 godzin. Powinieneś dostać karę z punktu 4, więc proszę zaprzestać walczyć o "sprawiedliwość", bo możesz się jej doczekać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości