Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem rankingu PVP w duelu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
87.50%
28 87.50%
Nie
12.50%
4 12.50%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizja lepszego swiata Ranking i punktyPVP
#1
Miałem sen, a raczej wizje jak ulepszyć ta gre xd
Moja propozycja jest taka, że każdy gracz miałby zapisany rekord PVP. W karcie były by dodane 2 informacje:
Bohater xxxxxxx
Profesja lotr
Poziom 38
Rekord PVP 150-50
Miejsce w rankingu PVP 37
Wytrzymalosc HP 120%
Gildia XXXXXXX XXXXXXXXX
Ranga (Gildia) Kapitan
Wygrane z przodu, porażki z tyłu.
Była by też TOP lista, i co tydzień lub miesiąc pierwsze 3 osoby z najlepszym wynikiem dostały by nagrody w postaci platyny,expa lub ekwipunku. Raz na 2 miesiące, została by resetowana top lista i rekord PVP naliczany był by od nowa, żeby dać nowym graczom szanse na zaistnienie w rankingu , bo wiadomo jak ktoś grałby np pół roku a drugi miesiąc ciężko będzie miał go podgonić z rekordem. Ilość punktów PVP obliczało by się odejmując wygrane od przegranych w przypadku który podałem 150-50=100 punktów PVP
Były by 2 propozycje nagród , można by było np u THOMASA zamienić te punkty na zwiększenie dropu lub expa na określony czas, lub poczekać do resetu top listy i wtedy trzy najlepsze osoby odebrały by jakąś nagrodę np 1miejsce 500k expa 300k platyny
2miejsce 300k expa 200k platyny 2x krew golema
3miejsce 200k expa 100k platyny czarna krew
Punkty PVP
dodawało by się tylko za zabicie gracza o 5 lvl mniejszego,( w przypadku najwyzszych lvl w grze może byc to o 10 lub 15 lvl mniejszego), równego sobie i lepszego. Wyglądalo by to tak:
Ktoś ma np 50lvl gdy zabije postać od 1 do 44lvl nie dostaje on punktu PVP, gdy zabije postać z 46+ automatycznie wygrana przypisana jest do rekordu walk.
Myśłe że nie jest to głupi pomysł ponieważ coś się w końcu ruszy w tej grze, nie będzie tak nudno każdy tylko expi i prawie nic się nie dzieje, powstanie rywalizacja pomiędzy graczami, flagi staną się ciekawsze. Każdy ma równe szanse nawet gracz który dopiero zaczął grać i ciężko ma przebić się na górną część TOP listy z lvl, wieć przynajmniej ma szanse zając jakieś fajne miejsce w PVP.Jest to server PVP więc można było by wprowadzić ten system i sprawdzić kto jest najlepszym wojownikiem w tej krainie..
Uwagi i poprawki do tego co napisałem, piszcie w komentarzach bo wiadomo zawsze można coś ulepszyć..
Odpowiedz
#2
Fajny byłby taki ranking pvp Smile
Odpowiedz
#3
Mnie osobiście się to podoba Smile
Odpowiedz
#4
fajny pomysł, w końcu to serwer pvp to przydałoby się takie coś, jestem za Smile
Odpowiedz
#5
Przydatna rzecz.
Odpowiedz
#6
Dobry pomysł, jestem za Tongue
Odpowiedz
#7
odświeżam.
Odpowiedz
#8
Przydatna rzecz Smile ilosc zabitych graczy/ilosc zginiec bohatera a nizej miejsce w rankingu pvp Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#9
jestem za, edycja pvp wiec i ranking tez powinen byc.
Odpowiedz
#10
Nie rozumiem, temat stary, dużo osób za, podoba się, a i tak nic nie jest robione w tym kierunku aby on powstał xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości