Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczynik - Cień - Bieg
#1
Witam
Można by było dodać na stałe licznik skili cienia i biegu żeby było wiadomo za ile sekund można go użyć

Bo narazie jest tylko wtedy kiedy go się używa ;/
Odpowiedz
#2
no przydało by się
Odpowiedz
#3
Rowniez jestem za Smile
Odpowiedz
#4
ja także Smile
Odpowiedz
#5
Rowniez popieram.
Odpowiedz
#6
Za wielkie ułatwienie dla łotra, byłby nie do zajechania.. Wiedziałby kiedy może wyjść, itp.. A cień i bieg to przecież główne atuty łotra.

Nie popieram.
Odpowiedz
#7
jak ktoś jest sprytny to używa stopera ale nie wiem czy jest to konieczne skoro może być licznik..
Odpowiedz
#8
(08-26-2013, 15:09)Niginao napisał(a): jak ktoś jest sprytny to używa stopera ale nie wiem czy jest to konieczne skoro może być licznik..


Sprytny, ale inaczej... Smile Przy stoperze też jakieś utrudnienie, a nie wszystko mieć na tacy!
Odpowiedz
#9
(08-26-2013, 18:45)Bade napisał(a):
(08-26-2013, 15:09)Niginao napisał(a): jak ktoś jest sprytny to używa stopera ale nie wiem czy jest to konieczne skoro może być licznik..


Sprytny, ale inaczej... Smile Przy stoperze też jakieś utrudnienie, a nie wszystko mieć na tacy!

Ja tam odpalam stoper na komórce i czekam a tak to miałbym w przeglądarce i nie musiał marnować baterii Big Grin
Odpowiedz
#10
(08-26-2013, 20:12)ModernWar napisał(a):
(08-26-2013, 18:45)Bade napisał(a):
(08-26-2013, 15:09)Niginao napisał(a): jak ktoś jest sprytny to używa stopera ale nie wiem czy jest to konieczne skoro może być licznik..


Sprytny, ale inaczej... Smile Przy stoperze też jakieś utrudnienie, a nie wszystko mieć na tacy!

Ja tam odpalam stoper na komórce i czekam a tak to miałbym w przeglądarce i nie musiał marnować baterii Big Grin
To odpalaj bo do gry tego nie wprowadzimy Smile KAŻDA z osób która wypowiedziała się w tym temacie gra lotrem, stąd 100% głosów "ZA"..
// No nie licząc "Bade" Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości