Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lotr/Knecht
#21
mysle ze wystarczy podwyzszyc atak bazowy z 65 do 85 lub 90 i spokojnie to poprawi balans gry.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#22
(11-14-2013, 15:26)Vissen napisał(a): mysle ze wystarczy podwyzszyc atak bazowy z 65 do 85 lub 90 i spokojnie to poprawi balans gry.

Lepiej by się expiło, ale za to w pvp na fladze nadal mamy marne szanse z łotrami i łowcami (łotr przynajmniej kontruje łowcę swoim cieniem, knecht nikogo).
Odpowiedz
#23
Zobaczcie w topce, praktycznie nie przybywa nowych knechtow ... sami lowcy i lotrzy. Dlaczego ? bo knechtem 70 lvl bije sie wieki ... lowca 70 moze wbic w 4 tygodnie. Musi byc jakis bonus bo ta profesja po prostu wyginie ...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#24
Tach majac te 20-25 ataku wiecej bazowego jestes do przodu o 4-5 poziomow wiec mozesz je dac albo w bf albo w hp dzieki temu exp stanie sie latwiejszy i na fladze jestes w stanie sie wyleczyc podczas ataku lotra na cieniu.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#25
Lotr jak mu sie skonczy cien tez jest bez szans bo schodzi na hita od knechta, cien nie jest wieczny, to moze dajmy lotrowi wiecej hp na start Big Grin
Lotrem latwiej sie expi? Chyba nie graliscie lotrami.. przy dluzszym lagu na expie lotr odrazu pada, a knechtowi zostaje jeszcze kilka hp zeby odskoczyc, schowac sie lub uleczyc, do tego knecht ma regeneracje i moze sie w kazdej chwili uleczyc, lotr niestety musi uciekac po jedzenie.. Gralem knechtem nizszym jak i wyzszym levelem i nie sadze by sie nim expilo trudniej niz lotrem.. na otwartej przesteni typu flaga gdy knecht wyjdzie z pelnym hp i plecakiem przeciwko lotrowi, to jesli ogarnia to nie powinien miec problemu uciekajac i leczac sie wystac cienia lotra, pozatym lotr po to ma cien i bieg by z niego zabijac knechta, bez cienia lotr nie ma wiekszych szans z knechtem ! Dobrze wiesz Slejter ze bez cienia zaden lotr Cie nie zabije na uz czy fladze Big Grin Danie knechtowi na start 85 czy 90 ataku to danie 4 levelowej przewagi nad innymi profesjami :p O lowcy nie mowie, ale lotr i knecht to rownostworzone profesje i kazdy kto dluzej gral obiema profesjami przyzna mi racje Smile
Odpowiedz
#26
lotr bez cienia i tak bije konkretne obrazenia a im wyzszy lvl ma lotr tym wyzszy lvl podwojnego i sily ciosu a knecht mimo odbicia ma bardzo podobna obrone do lotra co mnie dziwi. Dark Beasta mam na 3ak bez krwi a on mnie na 2 moze zbic bez tego cienia. A co do regeneracji to musisz ja rozwinac na moim poziomie na 4 lvl minimum zeby ladnie sie hp regenerowalo bo jak masz na 2 3 to moby na mapach sie juz zrespia zanim zregenerujesz sobie hp. 85 Ataku dla knechta na starcie jest jak najbardziej sprawiedliwe bo moby w jagr wymagaja sporej ilosci owego ataku a na pvp 1 rana wiecej lub 8 hp wiecej lotrowi bardzo nie wadzi a podczas walk z lowca knecht jest w stanie do niego chociaz podejsc nie koniecznie go zabijajac ale wazne ze dojdzie a nie jak jest teraz ze dostaje 29 z kuszy od stedora z 6 pol a po 18 z 8. Bez przesady mateuszu ale lotr uzywajac lesny amulet na cieniu i biegu jest w stanie zabic kilku graczy na raz, nawet knechtow a knech nie wyrobi z leczeniem w takiej sytuacji. Po to sa wprowadzenie viztenhy zeby lotr z nich madrze korzystal a nie mowil ze knechta jest ciezko zabic bo ma duzo hp. Knecht powinien miec duzo hp w szczegolnosci teraz, gdy itemy za sp nie daja takiej liczby hp jak to bylo w poprzednich edycjach.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#27
Na lesnym amulecie i biegu lotr ma ciagle 3 sekundy ruchu, nie wiem jak jest z viztehhem ale chyba tez, co do lowcy to fakt ze troche za mocno bije bo z 8 pol dostac 29 ran nie jest fajnie :p
Odpowiedz
#28
Bieg+leśny amulet+ vizetth (koniecznie czerwony) = 1 akcja co 2 sekundy ;- )
Odpowiedz
#29
Co to za różnica który?
Odpowiedz
#30
bez viztehu nie oplaca sie uzywac lesnego na biegu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości