Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebicie u lowcy
#11
Masz racje Vissen Smile

Z tego co zauwazylem zawsze jak mowa o czyms gdzie jest problem to pojawia sie " Karjonos " ze swoimi extra wyliczeniami ;d

Dobrze by bylo jakby i tu zajrzal i obliczyl wlasnie tego lotra Quiza bo mi tu cos nie pasuje smierdzi lewym interesem
#12
hahahahaa Big Grin nie no, na szczescie lotr jest w stanie osiagnac tyle uniku Smile ale takie postacie wedlug mnie to trolowanie tej gry. Powinien byc jeden zaslonowiec pod postacia knechta a nie lotra ktory nie ma sily ciosu i rozwinietego podwojnego ciosu ale jest wystarczajaco silny bi bic yeti do 50 lvl.. na 50 lvl on bedzie mial z 400 uniku i lowca 90 go nie trafi Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#13
(11-26-2013, 23:37)jodla332 napisał(a): Masz racje Vissen Smile

Z tego co zauwazylem zawsze jak mowa o czyms gdzie jest problem to pojawia sie " Karjonos " ze swoimi extra wyliczeniami ;d

Dobrze by bylo jakby i tu zajrzal i obliczyl wlasnie tego lotra Quiza bo mi tu cos nie pasuje smierdzi lewym interesem

Quiz? Pierwsze słyszę, ale z rozmowy domyślam się, że to łotr zasłonowiec.


(11-27-2013, 00:06)Vissen napisał(a): hahahahaa Big Grin nie no, na szczescie lotr jest w stanie osiagnac tyle uniku Smile ale takie postacie wedlug mnie to trolowanie tej gry. Powinien byc jeden zaslonowiec pod postacia knechta a nie lotra ktory nie ma sily ciosu i rozwinietego podwojnego ciosu ale jest wystarczajaco silny bi bic yeti do 50 lvl.. na 50 lvl on bedzie mial z 400 uniku i lowca 90 go nie trafi Smile

Grałeś w poprzedniej edycji? Jeśli tak to powinieneś kojarzyć Pretora i Legata, zasłonki łotr i łowca. Na 100 poziomie takie zasłony mają sporą przewagę nad knechtami, która z poziomem ciągle rośnie.

Robienie łotra 50 poziom i 400 uniku to bezsens, ale robienie "normalnego" łotra zasłonki może się opłacić.


Co do tematu to bardziej opłaca się używać przycelowania, niż przebicia, ale błąd powinien zostać naprawiony.
#14
Śmiejecie się z wyliczeń Karjonosa ale to on stworzył najpotężniejszego łotra w II edycji co było jedną z przyczyn " upadku" gry. Nie ważne jak rozwija się swoją postać, liczy się skuteczność na polu bitwy.

pozdrawiam
#15
Gra ''upadla'' też ze względu na okoliczności wbicia jego lvl'a. Smile
#16
Osobiscie nie smieje sie z Karjonosa wyliczen bo sa przemyslane i przydatne nie mam nic do nich Smile jesli sam Karjonos tak to odebral to z gory Przepraszam Smile

Teraz to nawet lotrem jest lepiej robic zaslone jak knechtem ;D

To wkoncu kim jest ten knecht czym on sie wyroznia tylko swoim dodatkowym HP ? ni to rycerz ni to zaslonowiec **** go wie

Ale wpadlem na dobry pomysl zrobmy nowa profesji o nazwie " Wojownik"

Moze on bedzie mial wiecej ataku , obrony , hp Smile stanie sie prawdziwym rycerzem
#17
A moze zaczniecie wypowiadac sie na temat? Ja przebicia nie uzywam, ale skoro wystepuje taki blad to powinien zostac naprawionySmile
#18
nie wiem, ja w to nie gram juz bo brudne serce trolluja ta gre robiac frajerska postac zeby flagi tylko zdobywac Smile ja nie bede pakowal knechtowi 300 ataku zeby cwela trafic. Dziekuje za gre i bede wpadal czasem na flagi zabic normalnych graczy.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#19
rage quit?
#20
nie, poprostu nikomu to nie przeszkadza bo albo nie sa w gildii i nie walcza przeciwko takiej postaci albo administracja znow zrobi konta i bedzie go trafiac Smile a odpowiedzi typu "mogles pomyslec i zrobic takie samo konto" mnie bawia do lez, niech kazdy takich lotrow zrobi a pvp bedzie zacne Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości