Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebicie u lowcy
#21
W tedy pvp będzie długie i pełne przygód xD
#22
I co, że zrobią łotra zasłonkę? W tamtej edycji też był taki i jakoś dało się go zabić. Unik daję bardzo mało i na wyższym poziomie jest nie opłacalny. Taki łotr musi co 30s aktywować zasłonkę. Łowca i zasłonki spokojnie go zabiją jak pomyślą.

(11-27-2013, 18:14)Vissen napisał(a): nie, poprostu nikomu to nie przeszkadza bo albo nie sa w gildii i nie walcza przeciwko takiej postaci albo administracja znow zrobi konta i bedzie go trafiac Smile

Możesz rozwinąć temat, wydaje się być bardzo interesujący. Smile

PS. Ta rozmowa chyba odbiega od tematu Smile
#23
Administracja na poczatku gry grala swoimi postaciami z eq ktorego nikt nie posiadal i taki carris na 40 lvlu bil 5 ran vissenowi ktory mial wtedy 45 lvl i ponad 350 obrony ;p reneash ktory na 44 mial tyle zaslony ze malo kto mogl go trafic (chyba tylko gilmord ktory mial oko i sporo ataku )a biorac pod uwage hity ktore bil byly za mocne jak na taka ilosc zaslony.
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
#24
crafter przesadzasz to ze gm grali to prawie wszystkim sie wydaje ze dodawali sobie staty/expa/itemy a tak naprawde tego nie robili
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
#25
to powiedz mi kto sie zlozyl na rekawice rycerskie dla carrisa jak nikt wtedy pieniedzy nie mial Smile sachmett mial 3 czy 4kk i to bylo wszystko Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#26
Dobra mniejsza z tym kto komu co kupil, to nie miejsce to takich rozmow;]
#27
Vissen naprawdę jesteś źle doinformowany, ale nie zamierzam się z tego tłumaczyc Smile Tak jak powiedział Stedor to nie miejsce do takich rozmów Wink
#28
wez co ty gadasz czlowieku, ja jestem zle doinformowany? gralem na bierzaco wtedy i wiem, ze nawet wampirow nie biliscie na 30 lvlach tylko my. Skoro to nie miejsce do takich rozmow to moze chcesz sie spotkac i pogadac skoro forum nie jest od tego co?
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#29
Nadal będę twierdził, że jesteś źle doinformowany Big Grin
#30
Błąd naprawiony, zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości