Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebicie u lowcy
#1
Siema, zauwazylem pewien blad ktory powinien zostac naprawiony. Gdy uzywam gwiazdki na potworki to za kazdym hitem zdejmuje mu czesc brony dzieki przebiciua gdy walcze z graczami to tylko pierwsze uderzenie zdejmuje czesc obrony. pytam sie dlaczego?
#2
Wydaje mi się że przebicie na graczach działa prawidłowo, a na mobkach nie.. Nie powinno być tak że jak bijesz gwiazdką to pierwsze uderzenie z przebiciem zostawia np. 400 defa, drugie uderzenie 200 defa, a trzecie już 100 defa
#3
a mi sie wydaje odwrotnieWink. to czemu niby u lotrow skryty dochodzi do kazdego kazdego ciosu?
#4
a dlaczego przebicie na PvP dochodzi do kazdego ciosu z gwiazdki a nie tylko do pierwszego ciosu ? Chyba niezrozumiales o co mi chodzi.. Przebicie powinno odejmowac % od calkowitego defa przeciwnika w kazdym uderzeniu, a nie w 1 ciosie zejdzie 12%, w drugim 12% ale juz z 88% defa itp..
#5
rozumiem o co Ci chodzi;p ale teraz jest tak ze w pierwszym ciosie zdejmuje 24% a w dwoch pozostalych nie zdejmuje juz nic
#6
Aaaa.. no to jest blad i to trzeba naprawic Tongue lowca wogole ma niedopracowane skille i to przebicie i blysk ;p
#7
Ciekawie czy ktos sie tym zajmie;d
#8
24 % ? barani ty lobuzie ale bedziesz kOsil xD
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#9
myslisz ze tylko ty bedziesz bil;p
#10
jak powstanie wiecej frajerski lotrow typu "Quiz" to ja i Ty nie bedziemy bic w ogole Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości