Ankieta: Czy chcesz, żeby moździerz dało się założyć zamiast tarczy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, to dobry pomysł!
100.00%
16 100.00%
Nie, niech zostanie tak, jak jest.
0%
0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moździerz - propozycja
#1
Czołem,

w związku z tym, że wiele osób zajmuje się zielarstwem/łowieniem/kopaniem i ogólnie alchemią, pomyślałem, że można byłoby wprowadzić drobną modyfikację do moździerza.

Konkretnie chodzi o to, że teraz moździerz wchodzi na slot broni, tak samo jak wędka, sierp czy łopata i nie da się mieć tych rzeczy założonych na raz.

Wystarczyłoby tylko zmienić sytuację tak, że moździerz zakładałoby się zamiast tarczy i po sprawie - można byłoby bardzo wygodnie sobie zbierać co się chce i od razu tworzyć itemki w moździerzu z zebranych składników.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wtedy nie nosiłoby się tarczy, ale szczerze - czy któremukolwiek zbieraczowi tarcza uratowała życie, gdy napadł go inny gracz podczas zbierania? Z moich osobistych doświadczeń wynika, że nawet te 50 pkt z najlepszej tarczy nie robi różnicy, a przed mobkami na mapach z ziołami/kopalniami/rybami i tak jesteśmy się w stanie ochronić zbroją, więc tarcza jest zbędna.

Co o takiej zmianie myślicie?
Pozdrawiam,

Bezimienny/Czarnuch
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
#2
ja uważam, że jest to bardzo dobry pomysł
weźmy na logikę
wyobraźmy sobie alchemika z moździerzem w ręku i tarczą w drugiej ręce- jakoś dziwnie by to wyglądało- alchemik jak jakiś kosmita Tongue
a teraz
wyobraźmy sobie alchemika z moździerzem ręku, a sierpem w drugiej ręce- ta wersja ładniej wygląda Big Grin jak prawdziwy "zawodowiec" Big Grin
#3
Właśnie wczoraj próbowałem taki myczek zrobić i szczerze to przydałaby się taka zmiana. Ja jestem za taką zmianą Wink
#4
To już 3 głosy (wliczając mój) - ktoś jeszcze...? Wink
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
#5
zrób ankietę - jestem na tak
#6
http://duelmmo.pl/forum/showthread.php?tid=244
#7
również jestem na tak, bo to by wyglądało normalnie.
#8
Też jestem na tak bardzo fajne i dobre rozwiązanie
#9
Fajne byłoby wprowadzenie możliwości "zapisu" przepisów, tak aby nie było konieczne za każdym razem wpisywanie mocy i wybieranie surowców. Gdy robimy pojedynczy przedmiot to nie jest to zbytnie utrudnienie, ale gdy chcemy podszkolić się w alchemii i wykonujemy tysiące tych samych przedmiotów to już jest utrudnienie i to spore. Pamiętam, że w poprzedniej edycji robiłem tylko kamienne pierścienie bo nie wymagały wpisywania mocy.
#10
(11-30-2013, 18:46)Tragedia napisał(a): zrób ankietę - jestem na tak

Wyjdę na idiotę, ale... jak stworzyć ankietę? Smile

Karjonos, jest pewien sposób, aby rzecz usprawnić pod warunkiem, że masz założony moździerz i odpowiednie składniki w plecaku Smile
Otóż otwierasz alchemię w oddzielnym oknie w przeglądarce i po stworzeniu pierwszego itemka (np. słabego mixa) nie klikasz "powrót", tylko odświeżasz (F5). Klikasz potwierdzenie, że chcesz jeszcze raz przesłać dane (wyskoczy Ci okienko takie) i tyle. Minus: działa tylko na tę samą recepturę, ale moce sobie "zapamiętuje".
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości