Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostęp do gry/strony głównej
#1
Czy tylko ja mam ten problem że gra wysiada co chwilę i nie można wejść na stronę?


Błędy typu "Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'duel_gamkleiv'@'10.0.0.33' (using password: YES) in /home/pmaz/domains/duelmmo.pl/public_html/index.php on line 12

Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/pmaz/domains/duelmmo.pl/public_html/index.php on line 13
baza nie działa i wraz z nią gra też nie, spróbuj później"

i tak dalej
#2
Duel PADŁ
#3
Tak szybko? Big Grin
#4
Naprawią. :c
#5
Oby nie było tak jak kiedyś ^^ Miesiącami się czekało aż włączą :<

Trzeba coś z tym zrobić. Nie może być tak bo będzie jak kiedyś. Gracze przyjdą. Poczekają.... Potem im się znudzi czekanie i będą znów pustki
#6
Tak jest ze wszystkim, ileż można czekać. Ja w sumie co jakiś czas sprawdzałam starą stronę, ale do głowy mi nie przyszło, by szukać na fb albo po gg. Ej, a to nie dziś miał być jakiś bonus do czegośtam?

O, wracają za 2h. Fajno. :3
#7
Niestety bonus dropa trochę namieszał i dla dobra nas wszystkich musieliśmy wyłączyć grę. Takie awarie zdarzają się nawet na najbardziej znanych stronach, więc nie mówicie, że zaniedbujemy grę czy coś;d
#8
Główną oznaką zaniedbywania gry jest brak odzewu ze strony administracji, a skoro odzew jest, to chyba okej. :D
#9
Nic nie jest zaniedbywane, prace trwają pełną parą Wink Także nie narzekajcie na GM'ów.
#10
Czy zwiększony drop jest dalej aktualny?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości