Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oprocentowanie w banku
#1
Witam mam taką propozycje aby zrobić w banku taką opcje żeby było można wpłacać platyny do tego banku i zeby np codziennie o ileś % dana wpłacona kwota rosła np wpłacając 10 000 000 platyny przypuśćmy za jeden dzień w banku to 10% to na następny dzień juz mamy 11 000 000 ? Bo o platyne w grze ciężko więc myślę że taki pomysł byłby bardzo dobry oczywiście te 10% tak tylko powiedziałem bo było łatwiejsze do policzenia xd, Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Jak już to nie 10% tylko 0.1% to max Smile
Odpowiedz
#3
10% to mogło by być ale chyba na miesiąc TongueP
Wątpię żeby administracja się na to zgodziła
Odpowiedz
#4
4% w skali roku max. Zakładając, że mamy w grze maklera z uprawnieniami, żeby pieniążki były w ciągłym ruchu.
Odpowiedz
#5
Myślałem o tym kiedyś...
jak już to zrobić coś w stylu lokaty
wpłacasz 100k rośnie Ci załóżmy przez tydz 10%
ale nie możesz tego wypłacić, ponieważ całe procenty stracisz, wypłacić można dopiero po tygodniu
tak myślę, ze lepiej by wyglądało Wink
Odpowiedz
#6
Można by zrobić 3% na 2 dni to w miesiącu przyrost byłby o 1,5 czyli mając 100k po msc było by 150k ale jak się wpłaci to na minimum 8dni i 2 dni przed rozliczeniem.
Odpowiedz
#7
Opcja tylko i wylacznie dla bogatych ktorzy wzbogaca sie jeszcze bardziej, biedny na tym sie raczej nie dorobi Smile
Odpowiedz
#8
(02-11-2014, 12:28)ypsilon napisał(a): Opcja tylko i wylacznie dla bogatych ktorzy wzbogaca sie jeszcze bardziej, biedny na tym sie raczej nie dorobi Smile

Dokładnie.. Nic dodac - nic ujac! A teraz myślenie przyszłościowe.. Jesli czegos jest duzo to ma mala wartosc, jesli pomysl zostalby wprwadzony do gry po pewnym czasie ceny itemow by wzrosly.. Szczerze mowiac gram na 60lvl i wydaje mi sie że o platyne w duelu nie jest trudno. Najbardziej martwi mnie fakt iz drop w duelu jest naprawde żadki - i przy takiej ilosci graczy jak ktos zdobędzie jakiś super item raz na tyd. to jest tyle.. Szczerze mowiac ( smieje sie Big Grin ) mozna wprowadzic NPC tory sprzedaje Rare itemki w systemie ratalnym Big Grin potem Policje ktora pilnowalaby aby Ci ktorzy nie placa rat na czas konczyli w wiezieniu ... Big Grin
Odpowiedz
#9
10% to tylko tak napisałem :] ale myślę ze pomysł byłby ciekawy
Odpowiedz
#10
Zawsze możecie pożyczki udzielać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości