Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oprocentowanie w banku
#11
Myślałem, że wam się pomysł spodoba a tu dupaWink
Odpowiedz
#12
To można ograniczenie dać że do banku można maksymalnie wpłacić 100K (chyba to nie jest tak dużo i nawet biedny gracz tyle ma) oprocentowanie 3% co 2 dni daje na miesiąc kwotę początkową x 1,56 czyli jak odłożymy 100k dostaniemy 156k.
Myślę że to jest w sam raz dla bogatych i dla biednych
Odpowiedz
#13
Popieram Wink
Odpowiedz
#14
50k w miesiąc zarobku to raczej bezsens, cały pomysł nie wiem czy jest możliwy do dopracowania. tak naprawdę pieniądze leżą na ziemi, zebrać 10 igramów czerwonych i sprzedać i zarobić 20k to nie jest problem.
Odpowiedz
#15
powiedzmy szczerzę w duelu kase ma albo łowca albo ten co dropnie a to zależy od szczęścia. a żeby zbierać zioła i je sprzedawać to trzeba mieć naprawdę dużo czasu, też trochę szczęścia żeby za nie coś w tym sklepie dostać i też nie każdemu się chce tak latać.
Za wiele naprawdę mocnych potworów leci 0 platyny co jest śmieszne i tak na przykład siedząc parę godzin na mobkach można nic nie zarobić chyba że coś wyleci.
Odpowiedz
#16
Ja bym widział ten pomysł trochę inaczej. W banku znajdowałby się dodatkowy depozyt na platynę. Jego wielkość wynosiła by ~500k można byłoby rozbudowywać nasz depozyt 50PP za każde 500k. Pierwszego dnia każdego miesiąca platyna znajdująca się w depozycie rosła by o 5%
Odpowiedz
#17
50PP to 10 zł tak ?? Wydaje mi się że za 10 zł to można kupić od kogoś ponad 500k platyny. Pozatym 5% na miesiąc to tak jak by tego nie było.
Odpowiedz
#18
To był tylko przykład, PP, wielkość depozytu i oprocentowania wszystko do uzgodnienia
Odpowiedz
#19
Prędzej za PP można by zwiększyć oprocentowanie

Lokata: 500k platyny oprocentowanie 3% liczone co 2 dni to za miesiąc na koncie będziemy mieli 778k
Lokata: 500k platyny oprocentowanie 4,5% liczona co 2 dni za (20-40)PP za miesiąc na koncie będzie 967k
Platynę jak włożymy na lokatę możemy wyjąc dopiero za 2 dni i zawsze wyjmujemy całość


Co do tego że np ten kto ma dużo platyny to sobie ją podzieli na kilka kont. Platynę dawalibyśmy jakoś do administracji i jedno IP (gracz) mógłby mieć tylko jeden depozyt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości