Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
(02-13-2014, 17:34)ModernWar napisał(a): To też ale na początku gry jak się wydropi tarczę pająka jest warta 600k nie mówiąc o lepszych itemach. Teraz gdy się wydropi dużo lepszy item jest warty 2 razy mniej niż pająka
gdzie tu sprawiedliwość ?

Podaj mi proszę przykład przedmiotów, które są lepsze od tarczy pająka, a kosztują mniej niż ona...

Co do sprawiedliwości natomiast, to nie rozumiem twojej logiki:czyli co, według Ciebie wszystko należy odnosić do cen i sytuacji z początku? Tylko z jakiego powodu, wyłumacz mi proszę, bo naprawdę nie wiem. Teraz mamy teraz, a skoro tak Ci zależy na tym, żeby zarobić dużo platyny, to zamiast szukać łatwych sposobów zwyczajnie idź ekspić i może wydropisz coś, co będziesz mógł sprzedać z zyskiem czy to w sklepie, czy to innemu graczowi...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
Ostanio tarcza straży mi dropła a sprzedałem za 350k
No właśnie expie i wszystko co mi leci teraz jest bezwartościowe
Myślę że jak na początku gry się coś sprzedaje za 1kk a potem gdy więcej ludzi ją sprzeda w sklepie staje się ona bezwartościowa i warta w sklepie 200k
Powinna być jakaś cena minimalna a nie że jak jest tego dużo w sklepie to nagle cena przedmiotu spada diametralnie
Mocna Tarcza Rycerska 30k .....
Odpowiedz
Dobra modern ale tu jest sprawa setow a nie cen w sklepie... -.- poza tym to chyba logiczne ze cena przedmiotow na poczatku gry jest wieksza niz teraz Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
Otóż to - nie wiem jaki związek ma wprowadzenie setów z cenami w sklepach...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
No chcecie żeby przedmioty stały się bardziej wartościowe myślałem że ma mieć to przełożenie w sklepie.
Rozumiem spadek cen ale nie aż taką coś może stanieć 2 krotnie ale nie 20 krotnie....
Zresztą nie ma co dyskutować.
Odpowiedz
(02-14-2014, 11:12)ModernWar napisał(a): No chcecie żeby przedmioty stały się bardziej wartościowe myślałem że ma mieć to przełożenie w sklepie.
Rozumiem spadek cen ale nie aż taką coś może stanieć 2 krotnie ale nie 20 krotnie....
Zresztą nie ma co dyskutować.

Już pisałem, że chodzi nie o cenę, a o użyteczność. Spadek czy wzrost cen nie ma żadnego związku z wprowadzeniem setów, więc przestań w końcu tu spamować na ten temat w wątku dotyczącym setów.

I masz rację, dyskusja nie ma większego sensu, bo z jakiegoś powodu nie rozumiesz, po co w ogóle sety miałyby wejść do gry. Podpowiem Ci tylko, że nie po to, by gracze nagle zaczęli na nich zarabiać miliony pllatyny...

Jeśli uważasz, że system sklepów jest zły, to na litość boską załóż nowy wątek na ten temat, napisz tam co jest nie tak i zaproponuj rozwiązanie, które według Ciebie będzie dobre. To naprawdę nie wymaga doktoratu z fizyki kwantowej, tylko chęci. Ale oczywiście lepiej i łatwiej jest marudzić, prawda...?
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
No nie udało się chciałem wam podprogowo zasugerować zmianę liczenia cen itemów ;p

Wiem czemu miały wejść i cieszę się że mają być dostępne
Odpowiedz
Co z tymi setami ??
nagle temat UMARŁ
Odpowiedz
Za jednym razem fajny jak i średni pomysł, prawdę mówiąc potrzebne są modyfikacje względem setów, knecht i tak już jest strasznie mocny w pvp i dobry w expie, a jeżeli dojdą takie sety to będą nie do ubicia, jeżeli mają wejść te sety to wole np dla Łotra +2 bf +2 hp a dla knechta ten sam set +10 atak +5 obrażen
Pain
Odpowiedz
umar ten temat ;c
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości