Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#81
W ogóle jak się to czyta co wy piszecie to jest masakra! Od nowa lootać itemy jakieś pokrzywdzenia ludzie to dopiero początek tego wszystkiego... To jest sam pomysł zanim to przejdzie przez Gmów , zanim to rozkminią zatwierdzą to jest taki kawał drogi że to wszystko się zmieni o 180 stopni... Craftera rozumiem że go spina chwyta bo jakbym ja miał całe nowe eq wydroopić skołować to by mnie CH** strzelił!!! Pomijajć to że moje eq kosztuje może 1/20 zajęło mi może 50 razy mniej czasu na lootanie od niego więc wybijcie sobie takie rzeczy z głowy!!!
Odpowiedz
#82
Stare eq by było tylko nie działało do setów. Teraz już sobie ludzie powykupują rzeczy ze sklepu i będą tylko czekać jak sety wejdą a nie o to w tym miało chodzić
Odpowiedz
#83
Modern tu mialo chodzic o reaktywacje itemow ;d wez wydrop wszystko na nowo to pol roku minie...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#84
To teraz połowa ludzi wykupi rzeczy ze sklepu i już będzie miała sety z eq a nie o to chodziło pozatym podobno cenny tych słabych itemów mają być wyższe więc ten kto teraz kupi za bezcen potem sprzeda drożej i zarobi
Eq co ludzie mają przy sobie było by dalej takie jak jest teraz nie działało by z setami
Odpowiedz
#85
Cwany jestes bo nie masz nic wartosciowego w eq Wink to moze zrobmy 4 edycje od razu i wtedy bedziemy kompletowac wszystko od nowa... modern moim zdaniem ceny w sklepie sa i tak wysokie wiec nie sadze zeby ktos np kupil lodowy miecz za 2,5m albo ognisty miecz za 5m ;d
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#86
Od czasu działania setów wszyscy mają równe szanse, trzeba dropić sety na nowo. A nie, że rządzą ci, co kupili sobie itemy do setu przed wprowadzeniem.!!
Teraz z pozoru "gówienka" - będą dużo większej wartości!!!
Odpowiedz
#87
Skad wiesz że nie mam ....
Znalazł się ten co ma vikinga.... w poprzedniej edycji też miałem
tu nie chodzi o ognisty czy o lodowy które i tak są drogie tylko o to kiepskie eq które ma zyskać na wartośći
Odpowiedz
#88
Smieszne... dropniecie tych itemow zajmie kolejne pol roku.. opanujcie sie ... bylo grac i dropic a nie teraz placzecie na forum
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#89
(02-12-2014, 12:22)crafter napisał(a): ... a nie teraz placzecie na forum

kto płacze ten płacze Heart
Odpowiedz
#90
NIE ZABIORĄ CI TWOJEGO KOCHANEGO VIKINGA. poprostu nie będzie wliczany do setów ....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości