Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] Modyfikacja plecaka
#1
Propozycja jest prosta i pojawiała się w różnych formach na forum od lat, więc nie mam pojęcia dlaczego jest tak skrupulatnie pomijana. Przypomnę więc, że chodzi o zmianę plecaka w taki sposób, by jego użytkowanie stało się wygodne dla graczy. Wystarczyłoby, żeby przedmioty tego samego rodzaju (np. porcje jedzenia, mięso czy cokolwiek innego) zajmowały w plecaku 1 miejsce, a na ikonce wyświetlana byłaby liczba sztuk posiadanego przedmiotu. Czyli jeśli mam 40 porcji, to mam ikonkę 1 porcji i liczbę '40' na niej. Proste. Rzecz jasna jedno kliknięcie na ikonce zużywałoby 1 porcję, a przycisk 'wyrzuć' wyrzucałby też po 1 sztuce na kliknięcie (czyli te dwie opcje działałyby tak, jak teraz).

Poza tym wałkowane przez nas wielokrotnie na forum zakładanie i zdejmowanie ekwipunku jednym klikiem (czyli jak mam założoną dzidę, to wystarczy, żebym kliknął na łuku w plecaku, a dzida zostanie zdjęta i umieszczona w plecaku, a na jej miejsce założony zostanie łuk - wszystko jednym klikiem).

Bardzo proszę GM o ustosunkowanie się do tych próśb - nie pojawiają się pierwszy raz i nie są chyba niemożliwe do wprowadzenia...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#2
Bezimienny, jakiś czas temu stworzyłem temat w którym zaproponowałem zebranie wszystkich fajnych, akceptowanych i popieranych przez wszystkich, pomysłów w jeden temat-nadzieję, bo faktycznie jak trzeba bawić się, w przypadku niektórych tematów, w górnika to wiadome jest, że niektóre z nich przepadną nieprzeczytane nawet przez GM.
Odpowiedz
#3
Jak widac ludzie którzy tą grę kupili od autorów nie mają czasu albo poprostu nie chce im się już jej rozwijac i rozmawiac z graczami ....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości