Ankieta: Wprowadzić drugą flagę dla postaci 50- lvl?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
26.09%
6 26.09%
Nie
73.91%
17 73.91%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pójdźmy na ugodę (wygodę?)
#51
Chcesz miec satysfkacje z flagi ? gon top 30 Smile to nie jest juz takie trudne Smile lvl dziennie mozna spokojnie wbic do tego 66, a 70 knecht w parze z 80 knechtem moga mnie sciagnac szybciej niz myslisz Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#52
Co wy macie z polskiego jedynki że czytać nie umiecie ze zrozumieniem ???

MI FLAGA ODPOWIADA NA TAKIM LV JAKIM MAM

Chodzi o nowych graczy którzy będą chcieli zagrać w duela jak zobaczą jaka przepaść dzieli ich od TOP to odrazu zrezygnują
Odpowiedz
#53
To może cała TOP30 przestanie grać z uwagi na nowych graczy? co wy na to? xD
Odpowiedz
#54
NIE MÓWIE O PRZESTANIU GRAĆ CHCESZ GRAC TO GRAJ
Dałem pomysł że będzie podział statów na staty do PVP i na staty na mobki co było by najlepsze dla tych co tak kochają expić i dla tych co lubią się bić

Zreszą udław się tym swoim wielkim lv
Odpowiedz
#55
Modern wyluzuj trochę, to tylko gra. Smile
Odpowiedz
#56
Mam beke z tego że oni tak zawzięcie piszą skoro i tak wszyscy mają to gdzieś albo wiedzą że to z góry nie możliwe
Chce tylko żeby nie było takiej sytuacji jak z Zakonem w zeszłej edycji. Szacun dla nich że takie lv wbili ale jednak zabawe psuli
Odpowiedz
#57
Nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Postaci z 50+ lvl mają swoją flagę, żeby każdy mógł sobie powalczyć, a 50- lvl również - żeby własnie nowi, jak po wbiciu tego 30-40 lvla za kilka dni chcą uczęszczać na flagi, ale top 30 im na to NIE pozwoli!
Odpowiedz
#58
Sami widzimy jak flagi teraz wyglądają, pewnie powiecie, "lol mi cie" albo "zal", ale jak dla mnie ciekawiej by było gdyby wypieprzyć ten system gildii jaki mamy teraz, a na każdej fladze dzieliłoby się graczy (losowo lub wybierane) na dwie lub więcej drużyn i takie drużynki biły by się o flagę.Smile Ciekawe rozwiązanie o tyle, że codziennie walczyłoby się z innymi bohaterami i nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Można by zrobić jakiś ranking kto ile razy zdobył flagę i byłoby widać kto sobie najlepiej radzi nie zważając kogo ma za przeciwnika. Flaga wówczas pozostaje jedna dla wszystkich i zawsze byłaby wyrównana bo każda drużyna liczyłaby tylu samo wojowników. No ale i tak nikomu się to nie spodoba no bo "trzeba zachowac tradycje i klimat nobie jebany" xd
Odpowiedz
#59
(03-21-2014, 15:44)Asdator napisał(a): Sami widzimy jak flagi teraz wyglądają, pewnie powiecie, "lol mi cie" albo "zal", ale jak dla mnie ciekawiej by było gdyby wypieprzyć ten system gildii jaki mamy teraz, a na każdej fladze dzieliłoby się graczy (losowo lub wybierane) na dwie lub więcej drużyn i takie drużynki biły by się o flagę.Smile Ciekawe rozwiązanie o tyle, że codziennie walczyłoby się z innymi bohaterami i nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Można by zrobić jakiś ranking kto ile razy zdobył flagę i byłoby widać kto sobie najlepiej radzi nie zważając kogo ma za przeciwnika. Flaga wówczas pozostaje jedna dla wszystkich i zawsze byłaby wyrównana bo każda drużyna liczyłaby tylu samo wojowników. No ale i tak nikomu się to nie spodoba no bo "trzeba zachowac tradycje i klimat nobie jebany" xd


Napisałem tego posta pare dni temu
http://www.duelonline.pl/forum/showthread.php?tid=420
Odpowiedz
#60
No to nie wiedziałem, bo nie przeglądam forum na bieżąco. Według mnie takie rozwiązanie by urozmaiciło znacznie flagi, codziennie nowe drużyny(bo gildia to za mocno powiedzianeSmile) i codziennie wyrównane flagi. Co sądzą inni gracze o takim rozwiązaniu? Bo byłaby to znacząca zmiana w stosunku do tego co było od wielu lat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości