Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limit umiejętności wydobycia
#11
nie znam expowiska na mobach gdzie wyciągniesz ponad 300k na godzine a przy kopaniu wiecej jeszcze można niż 300k
Odpowiedz
#12
To jeszcze na ptakach nie expiles skoro nie widziales expowisk +300k/h
Odpowiedz
#13
Dobra na ptaki trzeba mieć lv a z kopania można na 1 lv już po 300k na godzine
Odpowiedz
#14
Ale zeby miec 300k/h z kopania to musisz z miesiac lub dwa siedziec i ciagle klikajac...
Odpowiedz
#15
Nie trzeba tyle.
Niektórzy moga bota ustawić i w parę dni wbiją
Pozatym expienie jest czasochłonne bo patrzysz co się dzieje na mapce a jak kopiesz to tylko klikasz ikonke
Odpowiedz
#16
Modern, nie wiesz, o czym mówisz - żeby ze zbieractwa mieć głupie 300k expa na godzinę, trzeba kilka miesięcy przy tym spędzić wbijając mniej 1ięcej 500-600 pkt danej umiejętności. I uwierz mi, że nie da się tego zrobić w kilka dni. Gdyby się dało, już bym miał po 700 zielarstwa, kopania i łowienia. A nie mam, jak być może zauważyłeś...

A już najbardziej ubawiło mnie Twoje głębokie przekonanie, że na 1 lev można mieć 300k expa na godzinę Smile Powiedz mi tylko, jakim cudem? Jakieś obliczenia? Dowody? Czy tylko teorie spiskowe, hmm?

Aha, czyli zbieractwo nie jest według Ciebie czasochłonne... Gratuluję pomysłowości. Poprawiłeś mi nastrój na cały wieczór Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#17
Jak nie wbijasz lv to można na 1 lv mieć 500 zbieractwa
Gdzie ja napisałem że to nie jest czasochłonne ? Bo ja nie widzę
To mniej wiecej 300h zbieractwa

Pozatym expienie jest czasochłonne bo patrzysz co się dzieje na mapce a jak kopiesz to tylko klikasz ikonke
Tutaj to mi chodzi o zaangażowanie jak kopisz to nie musisz patrzeć na ustawienie potworków tylko np robisz coś zupełnie innego niż duel np ćwiczysz robisz zadania przegladasz demoty itp
Odpowiedz
#18
Jak nie wbijasz lv to można na 1 lv mieć 500 zbieractwa.

Argument bardzo bez sensu, teoretycznie na szczurach nikt nie karze Ci lvlowac....


Pozatym expienie jest czasochłonne bo patrzysz co się dzieje na mapce a jak kopiesz to tylko klikasz ikonke


Rozumiem ze jak kope to mam immunitet, nic mnie zabic nie moze z lopata w plecaku? Bede korzystal na przyszlosc Wink


Tutaj to mi chodzi o zaangażowanie jak kopisz to nie musisz patrzeć na ustawienie potworków tylko np robisz coś zupełnie innego niż duel np ćwiczysz robisz zadania przegladasz demoty itp


Chwila.... w czasie zarowno expienia jak i kopania caly czas masz czas ruchu na poziomie 6s, wiec ten argument zupelnie z... Tongue Tyle samo musisz sie angazowac w expienia co i kopanie....
Odpowiedz
#19
(03-25-2014, 21:45)ModernWar napisał(a): Jak nie wbijasz lv to można na 1 lv mieć 500 zbieractwa

O ile dobrze pamiętam, to jak nie awansujesz postaci, dostajesz bana, bo różnica między posiadanym expem a bieżącym levelem nie może wynosić więcej niż 5 leveli na plus lub na minus. Ale może się mylę, choć w takim razie nie wiem, czego dotyczy ten zapis z regulaminu:

§1.5 Punkty doświadczenia

Gdy punkty doświadczenia gracza będą równe lub mniejsze od ilości punktów doświadczenia na poziomie pięć razy mniejszym od aktualnego, jego postac zostanie skasowana.

Pozdrawiam Smile
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#20
Podczas expienia nie da się uczyć czy jakiejs pracy która poswieca uwage wykonywać

Podczas zbieractwa moge sobie stać na polance i mnie biją wilki co mi nic nie robią i klikac raz na 1min te 3 akcje zbierania i sobie robię jakieś zadanka czy coś innego np gram w FM nic mi się nie stanie

(03-26-2014, 00:04)Bezimienny napisał(a):
(03-25-2014, 21:45)ModernWar napisał(a): Jak nie wbijasz lv to można na 1 lv mieć 500 zbieractwa

O ile dobrze pamiętam, to jak nie awansujesz postaci, dostajesz bana, bo różnica między posiadanym expem a bieżącym levelem nie może wynosić więcej niż 5 leveli na plus lub na minus. Ale może się mylę, choć w takim razie nie wiem, czego dotyczy ten zapis z regulaminu:

§1.5 Punkty doświadczenia

Gdy punkty doświadczenia gracza będą równe lub mniejsze od ilości punktów doświadczenia na poziomie pięć razy mniejszym od aktualnego, jego postac zostanie skasowana.

Pozdrawiam Smile

Czepiasz się bezsensownych szczegółów
Czysto teoretycznie da się wbić 500 zbieractwa na 1 lv jeśli cię nikt nie zabanuje ???

Pozdrawiam Kochani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości