Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limit umiejętności wydobycia
#31
Odezwał się ten co nie dropi xd
Odpowiedz
#32
Już nawet nie wiem o co się kłócimy chyba wszyscy coś macie przeciwko mnie....

To nie odemnie zależy jakiś zakaz kopania czy coś jak chce to niech kopie tylko niech będzie rozsądny exp za to
Odpowiedz
#33
(03-26-2014, 12:42)Highlanderr napisał(a): skąd ja mam 15KK platyny? Jestem łotrem. (nie nie wyruchałem Thomasa) xD

dales mu sie wyruchac?Big Grin
Odpowiedz
#34
(03-26-2014, 18:12)flex napisał(a):
(03-26-2014, 12:42)Highlanderr napisał(a): skąd ja mam 15KK platyny? Jestem łotrem. (nie nie wyruchałem Thomasa) xD

dales mu sie wyruchac?Big Grin

Tanio sobie liczy
Odpowiedz
#35
Już nawet nie wiem o co się kłócimy chyba wszyscy coś macie przeciwko mnie....


tak wiec zastanow sie czy z nami jest cos nie tak, czy z Toba, ok? Smile


To nie odemnie zależy jakiś zakaz kopania czy coś jak chce to niech kopie tylko niech będzie rozsądny exp za to


Moim zdaniem ta wartosc jest rozsadna. Wez pod uwage ze on nie ma tego 300/h na start, podczas gdy Ty sobie mogles swoim 50 lvlem (przyklad z dupy czysto) isc expic i wyciagac te 40k/h (jak bylo sam sobie przypomnij), wtedy on za swoje kopanie byc moze nie wyciagal 1k/h. Mysle ze na przestrzeni tych 300h (ktore sie tutaj przewijaly juz nie raz) Ty spokojnie wbijesz 2 albo nawet 3 razy wiecej expa. No ale tak, przeciez to nie jest wazne ile on poswiecil by znalezc sie w tym miejscu, w ktorym jest... wazne ze ma teraz dobrze, twoim zdaniem za dobrze.
Odpowiedz
#36
Na pierwszy zarzut nawet nie chce mi się odpisywać

Zdania nie zienie dla mnie zbieractwo to iść na łatwiznę przy której musisz spędzić 300-400h
by potem rozkoszować się łatwym expiem
Ja przy tym nie muszę się skupiać na grze tylko od czasu do czasu klikam zbieraj (inni na bocie jadą)

Nie ma się za to dropu ani platyny no ale lv bije

Niech se ma nawet 500k/h co mnie to obchodzi
Gdzie napisałem że mi to nie odpowiada ?
Odpowiedz
#37
'Niech se ma nawet 500k/h co mnie to obchodzi
Gdzie napisałem że mi to nie odpowiada ? '

Wlacz myslenie, najwyzsza pora...

'Zdania nie zienie dla mnie zbieractwo to iść na łatwiznę przy której musisz spędzić 300-400h
by potem rozkoszować się łatwym expiem
Ja przy tym nie muszę się skupiać na grze tylko od czasu do czasu klikam zbieraj (inni na bocie jadą)'

'To nie odemnie zależy jakiś zakaz kopania czy coś jak chce to niech kopie tylko niech będzie rozsądny exp za to '


Rozumiem, miec pretensje o cos naprawde niesprawiedliwego, dotepnego tylko dla jakiejs elity, wybranych.... ale jedno podstawowe pytanie - kto do jasnej cholery zabrania Ci zlapac za lopate?! Polaczkowac jest najlatwiej, usiasc i marudzic ze inni maja lepiej. SKORO DLA CIEBIE WBICIE 500 KOPANIA TO NIE PROBLEM, TO UDOWODNIJ TO I WBIJ!!. Dalsza rozmowa z Toba nie ma sensu, pytales sie ile mam lat, mam 20, moze masz mniej, moze wiecej, jedno jest pewne, inteligencja nie grzeszysz a to przykre, no ale coz, takie czasy. Idz teraz na fejsbuka albo aska sie poplakac. Jak zmadrzejesz to wroc.
Odpowiedz
#38
I wbijam spójrz sobie na tabele ile mam wbitego więcej niż ty....
Ustawię sobie bota i będę jak wy wbijać

Duel nie nazywa się Symulator Koparki czy tam Rybaka/Zielarza tylko duel - pojedynek
Jak lubi kopać niech kopie ale większe korzyści muszą wynikać z walki.

Proszę oto dwa symulatory dla lubiących kopać
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15972
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18105

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17949

Wiem że wpadłem na kolejny "debilny" pomysł ale ja kopanie łowienie zielarstwo rozumiem jako podwaliny pod alchemię.
Wg mnie powinno być tak że ten co zbiera ma zupełnie inne korzyści niż ten co expi
Np. w alchemii powinny być do zrobienia jakieś przedmioty tylko i wyłącznie do zrobienia przez dobrego alchemika mogłby by być one przypisane do postaci i można je zrobić tylko raz. albo jakieś co działają przez parę dni.
Albo każdy może zrobić tylko jeden dziennie ale ich działanie jest bardzo mocne
Odpowiedz
#39
Modern maść na ból dupy nie jest droga.. Zazdrość, zazdrość i jeszcze raz zazdrość. Kto Ci broni kopać ? Narzekasz dosłownie na wszystko.. łowcą jest super, bo zarabia na tarantulach,a eq na łowce jest bardzo tanie - proszę rób łowcę i zarabiaj. Tak łatwo jest wbić 500 kopania, łowienia czy zielarstwa ? Łap za łopatę, wędkę czy sierp i pokaż nam wszystkim jak to się robi Smile Wszyscy mają super, tylko nie Modern. Zauważ, że Darmorque ma tylko exp, 0 lota, 0 platyny z kopania. Do mamy też masz pretensje, że ziemniaków nie dosoliła dobrze ? Założę się, że gdyby czas poświęcony na narzekanie i zaśmiecanie forum swoimi zażaleniami przełożyłbyś na grę, byłbyś w lepszej sytuacji, ale jak kto woli.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#40
Nie dziwie się że społeczeństwo jest coraz głupsze z roku na rok bo czytać nie umiecie Potem muszą klucz dopasowywać do matury z polskiego żebyście pozdawali.

JA NIE NARZEKAM

Łowienie ModernWar 116.564
Alchemia ModernWar 33.1157
Zielarstwo ModernWar 58.2437
Jak widzisz też trochę posiedziałem

o tym że ma dropa i platyny to napisałem posta wyżej ale czytać nie umiesz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości