Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępca Admina
#11
Volf, nie sądzisz, że przesadziłeś? Rozumiem emocje i tak dalej, ale forum to naprawdę nie jest miejsce na takie gówniarskie wynurzenia na poziomie typowego żula spod monopolowego. Dowcip mierny (o ile w ogóle o jakimkolwiek dowcipie można tu mówić), a słownictwo zdecydowanie nieprzystające do funkcji, którą pełnisz. Być może umyka mi jakiś kontekst, którego nie jestem świadomy, ale niezależnie od wszystkiego kultura obowiązuje wszystkich. A zwłaszcza osoby pełniące funkcje publiczne: przypomnę Ci, że Zastępca Administratora na forum internetowym oraz w grze to właśnie taka funkcja. Proponuję odpoczynek od gry i spędzanie większej ilości czasu na świeżym powietrzu - w związku z tym otrzymujesz ode mnie tygodniowego bana na forum, tak na zachętę do odejścia od komputera.

Jodła, Ty też chwilę odpoczniesz (myślę, że w Twoim przypadku wystarczy 24 godziny, żebyś ochłonął)- można swoją dezaprobatę wyrazić zdecydowanie bez takiego natężenia wulgaryzmów.

Pozdrawiam,

Bezimienny
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
#12
Volf piszesz że tak bardzo pomagałeś:
testowałeś mapy - każdy może to robić i nie trzeba miec panelu aby je testować
testowałeś serwer - byłem jako jeden z pierwszych na tym serwerze i znalazłem parę bugów
"nowość co się pojawi za kilka dni" - zobaczymy co to jest i czy tylko dzięki twoim niesamowitym kwalfikacją jest ta "nowość"

Może zrobiłeś parę eventów ale event to każdy z panelem potrafi zrobić.

Jak dla mnie nie zrobiłeś nic znaczącego żadnej mapki żadnego mobka. Może znalazłeś jakiś bug to się pochwal to zmienie zdanie
Bo porządku też nie strzegłeś w grze
#13
Gratulacje Volf, kolejny raz się pogrążasz, nie umiesz nawet odejść z honorem. Dla nas też byłeś pizdą wiecznie czekającą w wiosce na cień. Żegnam ozięble Wink
edit: A, i pajacem, którego ego nie pozwalało pogodzić się z tym, że kto inny ma racje
#14
Widać, że to zwykły dzieciak Smile
ps. Volfik jak spotkam Cię na miasteczku AGH bo często tam ostatnio bywam to Ci facjatę rozjebie za te teksty o mojej mamie. Smile
#15
Nie wiem co chciałeś Volf osiągnąć tymi wulgaryzmami, rzucać mięsem każdy potrafi, Bezimienny podsumował to zbyt łagodnie jak dla mnie prostactwo totalne, ale to twoja sprawa. Do reszty dorosłych nastolatków to samo, szanujcie a będziecie szanowani, tyle.

pozdro !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości