Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#91
To od początku był debilizm ale wtedy nie grałem żeby wam to powiedziec.
Apelowałem wtedy jak tylko jedna osoba miała 700 i można było to zmienic ale jak sami mówilicie "sam sobie wbij to 700"


Kiedys wyexpienie zasłony było czyms (chyba że z bugiem na knechcie) a teraz to tylko klikanie w miejscu :/
Odpowiedz
#92
ej crafter jak nazywa sie ta dziewoja na twoim gifie????
Odpowiedz
#93
Mary Jane Watson co ty spiderman'a nie oglądałes ???
ten obrazek jest akurat z wersji rozszerzonej po napisach
Odpowiedz
#94
Haha nie no to jest grazyna ;d Grażyna Meczywór ;d
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#95
As to jest Pocahontas Jones Big Grin widziałem na gifie ;d
Pain
Odpowiedz
#96
(05-29-2014, 17:40)crafter napisał(a): Obecny system zbierania/kopania/łowienia jest bardzo niedopracowany. Myśląc realistycznie, co da Ci więcej doświadczenia w walce, łowienie ryb, czy zabicie niedźwiedzia ? Rozumiem poświecenie i czas wszystkich, którzy osiągnęli magiczna liczbę 700 punktów danej umiejętności, jednak moim zdaniem trzeba zrobić w nim kilka zmian...
Od początku zbieranie/kopanie/łowienie było dodatkiem do zabicia monotonii expienia, uzbierania sobie żarcia żeby mieć na expie lub dla ludzi, którzy poświecili się alchemii kosztem pozycji w rankingu lvlowym. Tak powinno być! Po co zmieniać?

Droga Administracjo!
Ja, jak i kilku innych czołowych graczy( nie tylko z elity) czujemy się oszukani.
Poświeciłem 9 miesięcy żeby wbić uczciwie ten lvl, który mam, na rożnych expach, straciłem dużo platyny na żarcie...
A wy wprowadzacie system, który zniszczył całe piękno wbijania lvli na mobach, walki o lepsze expowisko...
Sami oceńcie czy stanie w jednym miejscu cala grę i klikanie jednego z danych przycisków umiejętności powinno dawać więcej expa od zabijania mobów i skupienia całej uwagi na tej czynności (chyba, że chcemy znaleźć się w wiosce).

Wiem, że zaraz gracze, którzy osiągnęli już 700 wyleją na mnie fale hejtow, jednak zanim to zrobicie pomyślcie czy nie jest tak jak napisałem.

______________________________________________
Dla porównania dodam, że ja na expie wyciągam 300k/h, Veteran(sorki ziomuś) zasłonowcem wyciąga około 380k luźnym klikaniem.
Miscu wyciąga lotrem 350k na expie max, Hythe(sory ziomuś) wyciąga około 500k luźnym expem na biegu .

"lekka" przesadaSmile

Sory sory Miscu ma 1,9kk na 12h Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości