Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#31
Masz racje, bot chodzi 24 godziny bez przerwy
Łowienie ryb : 110.271
Zielarstwo : 148.755

(05-18-2014, 13:55)Dark Vego napisał(a): Dwa razy zostałem złapany na bocie, ciekawe.. Brand a przez proxy fajnie się bociło łotrem na kopaniu?Smile Myślisz ze gra będzie zmieniona pod Twoje dyktando ? Argumentujesz to, że na kopaniu w 3 miesiące da się dogonić ludzi grających w to od początku edycji ? A sam się szczycisz, że wbiłeś 96lvl w 4 miesiące, do Ciebie Miscu nie ma pretensji, że go dogoniłeś?
Powiedz to wprost, że Cie boli ze expie i mnie nie trafiasz, a może daj w atak ?

Więcej nie zniżę się do Twojego poziomu, bo jeździsz po Modernie za to co wypisuje na forum, a sam robisz to samo..
1. yeti.
2. lowienie.

Nie przeszkadza mi to ze expisz na łowieniu, przeszkadza mi to w jaki sposób to osiągnąłeś.


temat do zamknięcia.
Odpowiedz
#32
Witam,

Dobrze opisane Brand - widać poświęcony czas i przemyślenie tematu.

Chętnie zagłosował bym na ten ostatni pomysł (pozostawienie wszystkiego tak jak jest), ale niestety nie widzę żadnej fizycznej możliwości aby zagłosować (jakiś problem techniczny).

W samym temacie to jest tak. Osobiście zieluję od ponad miesiąca i mam wbite już ok. 248 pkt. Nigdy nie stosowałem programów ułatwiających zbieranie tzw. botów. Może uda mi się osiągnąć 300 zielarstwa pod koniec tego lata, przynajmniej taką mam nadzieję (często zieluję, średnio kilka godzin dziennie). W tym czasie zapewne wielu z Was expiących na mobach powbija 120 poziomy i gra straci sens zupełnie ze względu na przepaść dzielącą graczy małych i dużych poziomów. Jest to bardzo żmudne, nudne i pracochłonne zajęcie, dlatego pozdrawiam wszystkich uczciwych zbieraczy i gratuluję wytrwałości.

Rzeczywiście, udało się trochę zarobić platyny Smile Po 3 tygodniach zbierania i regularnym wystawianiu roślin na targu i sprzedawaniu w karczmie udało mi się kupić buty skrzydlate (dzięki temu już nikt mnie nie zablokuje m.in. w banku tj. zrobili to niegdyś Astor i Big Money). W takim tempie może do jesieni uda się wykupić kilka itemów za sp.

Jeżeli chodzi o zmiany to powinna być dobra kontrola antybotowa oraz na zbieraniu łotr nie powinien móc korzystać z biegu, ponieważ jest to niesprawiedliwe w stosunku do innych klas.

Uważam otrzymywanie dobrego expa na zbieractwie za swoistą nagrodę za wysiłek, trud i cierpliwość w jaką muszą się uzbroić ludzie, którzy się tym zajmują.

Jeżeli będą jakiekolwiek zmiany to z pewnością część zbieraczy przestanie w ogóle grać w duela a samo zbieranie oraz alchemia straci swój sens (będzie to można usunąć z kodu gry).

Pozdrawiam,
Korona
Odpowiedz
#33
(05-18-2014, 13:55)Brand napisał(a): Masz racje, bot chodzi 24 godziny bez przerwy
Łowienie ryb : 110.271
Zielarstwo : 148.755

(05-18-2014, 13:55)Dark Vego napisał(a): Dwa razy zostałem złapany na bocie, ciekawe.. Brand a przez proxy fajnie się bociło łotrem na kopaniu?Smile Myślisz ze gra będzie zmieniona pod Twoje dyktando ? Argumentujesz to, że na kopaniu w 3 miesiące da się dogonić ludzi grających w to od początku edycji ? A sam się szczycisz, że wbiłeś 96lvl w 4 miesiące, do Ciebie Miscu nie ma pretensji, że go dogoniłeś?
Powiedz to wprost, że Cie boli ze expie i mnie nie trafiasz, a może daj w atak ?

Więcej nie zniżę się do Twojego poziomu, bo jeździsz po Modernie za to co wypisuje na forum, a sam robisz to samo..
1. yeti.
2. lowienie.

Nie przeszkadza mi to ze expisz na łowieniu, przeszkadza mi to w jaki sposób to osiągnąłeś.


temat do zamknięcia.

Sprawdzcie postac Branda - Czeslaw , czy nie bocila XD
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#34
[Obrazek: Popcorn.gif]
Odpowiedz
#35
Hmm jest ktos w stanie mi powiedziec ile dokladnie czasu trzeba poswiecic na wbicie 700pkt zawodu? Rozpoczynajac od 100pkt, bo do tej granicy nie da tego jasno okreslic.
Odpowiedz
#36
300-400h
Odpowiedz
#37
(05-18-2014, 19:33)Mr X napisał(a): Hmm jest ktos w stanie mi powiedziec ile dokladnie czasu trzeba poswiecic na wbicie 700pkt zawodu? Rozpoczynajac od 100pkt, bo do tej granicy nie da tego jasno okreslic.

Jasno da się określić dopiero od około 260 pkt umiejętności, bo przyrost wtedy zatrzymuje się na 0,001 pkt/akcja. To oznacza, że na wbicie 1 pkt w przedziale 260-300 potrzebujesz 1000 akcji. Dalej matematyka jest już względnie prosta.

Załóżmy, że łowisz/kopiesz/zbierasz zioła cały czas, bez żadnych przerw.
Wtedy:
- wbicie 1 pkt wymaga 1000 akcji, a więc 5000 sekund na leśnym amulecie lub 6000 sekund normalnie (83,33 minuty na leśnym lub 100 minut normalnie)
- to przelicza się na 1,38 godziny (z leśnym) lub 1,66 godziny (normalnie)
- w takim razie od 300 do 400 pkt dotrzesz tak naprawdę w mniej więcej 1,916 dnia (z leśnym) lub w 2,3053 dnia (normalnie) ciągłego kopania/łowienia/zbierania ziół
- od 400 do 500 będzie tak samo, bo przyrost jest nadal 0,003 pkt/akcja, jeśli się nie mylę
- od 500 do 700 masz przyrost 0,005 pkt/akcja, czyli na wbicie 1 pkt potrzebujesz 200 akcji (1000 sekund na leśnym lub 1200 sekund normalnie)
- dalej matematyka jest już prosta Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#38
Tak, od 260 do 700 wychodzi około 220 godzin CIĄGŁEGO kopania/łowienia/zielenia co 5 sekund NIE OPUSZCZAJĄC ŻADNEJ akcji Smile + od 10 do 260 nie wiadomo ile czasu, ale 220 godzin licząc nawet jeśli ktoś po 5h dziennie by kopał to 44 dni czyli 1,5 miecha niespełna ( żeby to tylko wbić ), a od tej granicy zaczyna się dopiero exp Smile Pozdrowienia dla tych, którzy pisali że na wydobywaniu wbije się w miesiąc czy dwa 100 level ( te osoby wiedzą o kim mowa) .
Odpowiedz
#39
2-3 miechy masz 100 lvl...
ktos tam pisal ze na ptakach wyciaga 400 k na godzinke Smile to chyba bylo wtedy kiedy byl ten bonus majowy Smile
Zauwaz to ze wy jak siedzicie na expie nie musicie nic robic oprocz klikania jak bota nie macie ale to kazdy niech trzyma dla siebie Smile,
a my na expie a to pojdzie sie wsrac zajarac a to cie kos zabije a to sam padniesz i czas tez leci ... ktos mowil ze na kopaniu nie ma itemkow dam maly przyklad Veteran nie wierze w to ze gildia CHAOS nie da mu kasy albo itemkow pod zaslone Smile to jest kwestia dogadania ty zbierasz my ci dajemy itemki Smile to byl tylko przyklad na tym graczu Smile
Od zawsze w duelu liczy sie exp i walki a teraz z gry zrobilo sie zielone imperium 80 % graczy zaczelo uprawiac kopanie , lowienie , zielarstwo... do czego to prowadzi ? po co nam nowe mapki potworki itemki?, wiec moim zdaniem powinien byc limit na jakis czas lub na ilosc wydobycia nastepnie skonczy sie to i gracz idzie normalnie na expa bo mysle usuwanie tego do konca bylo by nie sprawiedliwe dla graczy ktorzy juz maja te 700Smile
Odpowiedz
#40
Czemu sam nie zaczniesz zbierać skoro takie to jest fajne i szybki exp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości