Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#41
bo jestes kurwa pierdolonym debilem i specjalnie dla cb nie bd tego robil rozumiesz?
Odpowiedz
#42
To kim ty jesteś że dopiero teraz zauważyłes "szybki exp z kopania"
Odpowiedz
#43
(05-19-2014, 10:18)Miscuamacus napisał(a): 2-3 miechy masz 100 lvl...
ktos tam pisal ze na ptakach wyciaga 400 k na godzinke Smile to chyba bylo wtedy kiedy byl ten bonus majowy Smile
Zauwaz to ze wy jak siedzicie na expie nie musicie nic robic oprocz klikania jak bota nie macie ale to kazdy niech trzyma dla siebie Smile,
a my na expie a to pojdzie sie wsrac zajarac a to cie kos zabije a to sam padniesz i czas tez leci ... ktos mowil ze na kopaniu nie ma itemkow dam maly przyklad Veteran nie wierze w to ze gildia CHAOS nie da mu kasy albo itemkow pod zaslone Smile to jest kwestia dogadania ty zbierasz my ci dajemy itemki Smile to byl tylko przyklad na tym graczu Smile
Od zawsze w duelu liczy sie exp i walki a teraz z gry zrobilo sie zielone imperium 80 % graczy zaczelo uprawiac kopanie , lowienie , zielarstwo... do czego to prowadzi ? po co nam nowe mapki potworki itemki?, wiec moim zdaniem powinien byc limit na jakis czas lub na ilosc wydobycia nastepnie skonczy sie to i gracz idzie normalnie na expa bo mysle usuwanie tego do konca bylo by nie sprawiedliwe dla graczy ktorzy juz maja te 700Smile

80 % duela zieluje kopie ? /z tego co wiem robi to intensywnie 5 osób . Z czego walczą dwie . Zostają 3 niewalczące .
Nie wiem kiedy zacząłeś grać Miscu ale kiedyś duel to były tylko walki Smile Exp to był tylko mały dodatek. I właśnie wtedy duel miał swój renesans . Zaczęło farmić na maxa kilka osób i tak się duel posypał Smile Zarówno pierwsza jak i druga edycja Smile
Odpowiedz
#44
Miscu, a ja się postaram mu to wytłumaczyć. Big Grin Otóż faktycznie jest ładny exp za zbieractwo, ale niektórzy wiedzą że sens tej gry jest inny(A jak nie to wypierdalac tu http://www.triangledigger.pl/). Pozwole skopiować sobie cytacik z poradnika Kevina "Jesteś bohaterem, który walczy z potworami oraz pojedynkuje się z innymi graczami."<-- To jest prawdziwy sens Duela, de facto sama nazwa gry już do niego nawiązuje. Jak wszyscy zaczną zbierać to dodawanie nowych mapek i mobów nie ma sensu, a co za tym idzie brak perspektyw rozwoju chyba że chcecie sobie jeszcze nowe narzędzia dodawać...No błagam... W życiu bym się tego nie spodziewał, ale dożyliśmy czasów gdzie zbieranie daje więcej expa niż najlepsze expowiska, czy wy zdajecie sobie sprawe jakie to są chore proporcje Smile? Nie oszukujmy się prawda jest taka, że ten pomysł z expem za zbieranie był kompletnie nietrafiony żeby nie powiedzieć chujowy i przeczy jakiejkolwiek logice, ale to zabrnęło za daleko żeby to zmieniać i pewne osoby mogły by mieć prawo poczuć się oszukane. I nie mówie tego z zazdrości tylko patrze na sprawę obiektywnie. Taka moja sugestia drobna - gdyby ktoś chciał kiedyś robić nową edycję to radzę zachować odpowiednie proporcje pomiędzy expem za zbieractwo, a za moby. Co to w ogóle jest teraz, każdy nowy gracz zamiast bić wilki, trole zielone, potem kamyki i tak dalej jak to się robiło, to bierze wędkę w łape i jazda do 80 albo i dalej Smile Jednym się to podoba, jest też mniejszość przeciwników(np ja), ale co by nie mówić obraz gry się zmienił na niekorzyść moim zdaniem Wink Przemyślcie to sobie
Odpowiedz
#45
Trudno się z tym nie zgodzić Asdator aczkolwiek expa za zbieractwo więcej nie będzie a mapy wejdą z potworami za dużo lepszy exp . Błędem było wprowadzać to bez odpoweidnich testów poprzedzających , ale fakt jest taki że grę tworzą obecnie młodzi pasjonaci a nie profesjonalna ekipa ( bez urazy ).
Odpowiedz
#46
Dlatego też nikogo nie obwiniam, każdy popełnia błędy Smile
Odpowiedz
#47
Mówiłem o tym 3 msc temu ale mnie nie posłuchaliście. Gdybyście to zrobili nie było by teraz afery
Odpowiedz
#48
Modern, pisze to ostatni raz.
Wiem że to dla Ciebie trudne ale postaraj się zrozumieć.
Tak mówiłeś to trzy miesiące temu (w tym temacie raczyłeś napisać o tym już kilka razy)
Fakt, może i wtedy miałeś trochę racji. Może i ja i wszyscy którzy Cie wtedy zbesztali nie widzieliśmy w tym problemu.
Problem jednak jest i to spory.
Dziwi mnie tylko twoja postawa, mianowicie... sam chciałeś żeby ograniczyć graczom możliwość wydobycia, sam byłeś temu przeciwny.
Nagle teraz jesteś wielce przeciw. Przeciw temu co sam chciałeś wprowadzić.

Ciągle powtarzasz się i płaczesz jak to cie kiedyś tam złe potraktowali.. To jest SPAM!
Jeśli nadal będziesz dodawał posty nic nie wnoszące do tematu to znów odpoczniesz kilka dni od pisania postów.
Odpowiedz
#49
"Dziwi mnie tylko twoja postawa, mianowicie... sam chciałeś żeby ograniczyć graczom możliwość wydobycia, sam byłeś temu przeciwny.
Nagle teraz jesteś wielce przeciw. Przeciw temu co sam chciałeś wprowadzić."

Też mnie dziwi że byłes za kopaniem a teraz jesteś przeciwko.

Jeśli nastąpi zmiana będzie ona nieuczciwa dla tych co poświęcili czas kopiąc a jest pare takich osób.
Maksymalny lv w grze rozwiązał by problem

albo maksymalnie kopaniem można wbić 200kk expa i potem ta osoba musi i tak expić
Odpowiedz
#50
Brand-owi za bardzo się zielono zrobiło w głowie i świruje jak juxo , człowieku co ty masz do takich rzeczy jak kopanie itp ? to że nie kopiesz nie łowisz to siedź sobie na tym expowisku i pisz posty na temat zwiększenia expa a nie się czepiasz ludzi z nerwami co kopią itp ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości