Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#51
Ale nie rozumiecie ze zielujac/kopiac nie musicie dawac w atak, przez to jestescie lepsi w pvp. Juz o veteranie nie wspomne ktory ma 3 razy lepszy exp na lowieniu niz na mobach, w takim tepie veteran w miesiac dobije do 100lv i nikt go nie trafi i flagi straca swoj sens...
Odpowiedz
#52
Obrał swoją drogę i niech nikt mu jej nie odbiera ja wybrałem bicie mobów wiec mam dużo ataku.

Dajcie moby co trzeba dużo ataku i dużo expa jest za nie to niektórzy nie będą płakać Tongue
Odpowiedz
#53
(05-20-2014, 23:35)Stedor napisał(a): Ale nie rozumiecie ze zielujac/kopiac nie musicie dawac w atak, przez to jestescie lepsi w pvp. Juz o veteranie nie wspomne ktory ma 3 razy lepszy exp na lowieniu niz na mobach, w takim tepie veteran w miesiac dobije do 100lv i nikt go nie trafi i flagi straca swoj sens...

Masz na mysli , ze flaga straci sens dla biednej elity , ktora ma tylko 58 wiecej flag niż 2 w kolejnosci gildia?
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#54
A dla was bedzie miala sens? Jak bedziecie sami ze soba walczyc bo elita nie bedzie przychodzila popatrzec jak veteran stoi na wiezy i nikt go nie ruszy
Odpowiedz
#55
(05-21-2014, 01:16)nopyk napisał(a):
(05-20-2014, 23:35)Stedor napisał(a): Ale nie rozumiecie ze zielujac/kopiac nie musicie dawac w atak, przez to jestescie lepsi w pvp. Juz o veteranie nie wspomne ktory ma 3 razy lepszy exp na lowieniu niz na mobach, w takim tepie veteran w miesiac dobije do 100lv i nikt go nie trafi i flagi straca swoj sens...



Masz na mysli , ze flaga straci sens dla biednej elity , ktora ma tylko 58 wiecej flag niż 2 w kolejnosci gildia?

Z którą zresztą ma sojusz chciałem nopyk zauważyć Smile przez pół roku sami chodzili na flagi to gra miała sens, teraz jak raz na kilka dni flagi nie mają, to gra już traci sens hehe
Odpowiedz
#56
A nie taka prawda Vego, jesli mnie nie bedzie to nikt Cie nie zabije, a juz mam mało % na Ciebie. A poza tym mielibysmy wiecej flag, tylko stawiacie jakiego ridlla na fladze... My swoje flagi zdobywamy bo po prostu mamy lepsza ekipe a nie stawiamy unikowcow, a przeciez mamy taka mozliwosc, bo chyba nie chodzi w tej grze o to kto lepiej wyexpi zaslonowca... a do tego ta gra zmierza
Odpowiedz
#57
Stedor na tobie gra chyba każdy z elity wiec nie pisz że jak gdyby nie ty to by nikt nie chodził bo by się ktoś inny zalogował.

Prawda jest taka że gdy nie ma craftera to z wioski nie umiecie wyjść Big Grin

To wasza wina wbiliście za wysoki lv normalny gracz nie wbije takiego bo życie jest ważniejsze niż gra.

Przez to są zasłonowce macie za wysokie lv
Odpowiedz
#58
Mało procent na mnie masz, ciekawe bo ja w parowanie nie daje od 75 poziomu heh.. Trafiasz mnie Ty, crafter, pokerek, hajt skoro macie taka ekipę, to co za problem macie mnie w 4 podejść Big Grin
Odpowiedz
#59
modern jakos crafter nie ma od tygodnie i zdobylismy pare razy i caly czas wychodzimy z wioski njak nie zauwazyles Smile to ze ty sie kisisz na strzalkach to nie kazdy Smile tyko poprostu jak juz veteran stanie to nie ma sensu Smile a i krasie kamyki i reszta to wioska?

kto nam wczoraj odbil flage? a przed wczoraj 6 sek brakowalo jak masz psiac nie rpawdziwe rzeczy to nie udzielaj sie
Odpowiedz
#60
Ok, to skoro się tak podniecacie, że bez craftera Wam brakło 6 sekund, żeby odbić flagę i parę razy również bez niego zdobyliście ją TO PO CHOLERE PŁACZECIE NA TYM FORUM, ŻE PRZEZEMNIE FLAGI NIE MAJĄ SENSU !!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości