Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#44
Miscu, a ja się postaram mu to wytłumaczyć. Big Grin Otóż faktycznie jest ładny exp za zbieractwo, ale niektórzy wiedzą że sens tej gry jest inny(A jak nie to wypierdalac tu http://www.triangledigger.pl/). Pozwole skopiować sobie cytacik z poradnika Kevina "Jesteś bohaterem, który walczy z potworami oraz pojedynkuje się z innymi graczami."<-- To jest prawdziwy sens Duela, de facto sama nazwa gry już do niego nawiązuje. Jak wszyscy zaczną zbierać to dodawanie nowych mapek i mobów nie ma sensu, a co za tym idzie brak perspektyw rozwoju chyba że chcecie sobie jeszcze nowe narzędzia dodawać...No błagam... W życiu bym się tego nie spodziewał, ale dożyliśmy czasów gdzie zbieranie daje więcej expa niż najlepsze expowiska, czy wy zdajecie sobie sprawe jakie to są chore proporcje Smile? Nie oszukujmy się prawda jest taka, że ten pomysł z expem za zbieranie był kompletnie nietrafiony żeby nie powiedzieć chujowy i przeczy jakiejkolwiek logice, ale to zabrnęło za daleko żeby to zmieniać i pewne osoby mogły by mieć prawo poczuć się oszukane. I nie mówie tego z zazdrości tylko patrze na sprawę obiektywnie. Taka moja sugestia drobna - gdyby ktoś chciał kiedyś robić nową edycję to radzę zachować odpowiednie proporcje pomiędzy expem za zbieractwo, a za moby. Co to w ogóle jest teraz, każdy nowy gracz zamiast bić wilki, trole zielone, potem kamyki i tak dalej jak to się robiło, to bierze wędkę w łape i jazda do 80 albo i dalej Smile Jednym się to podoba, jest też mniejszość przeciwników(np ja), ale co by nie mówić obraz gry się zmienił na niekorzyść moim zdaniem Wink Przemyślcie to sobie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA.... - przez Asdator - 05-19-2014, 14:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości