Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja zmian w systemie wydobycia
#15
Dla wszystkich oburzonych pomysłem. Dla mnie osobiście najlepiej by było jakby pozostało wszystko bez zmian - uwierzcie. Ale jeżeli ma coś być zmienione lub zmodyfikowane, podałem jedynie swoją propozycję. Osoby, który wydobywają zostali postawieni pod tak zwaną ścianą i dlatego staram się jakoś pomóc. Osobiście sam wolałbym żeby wszystko zostało po staremu, by każdy miał jednakowe szanse. Jednak to jest na zasadzie : ja nie będę zajmował się zbieractwem, bo to nie zielone imperium - dlatego też po długich negocjacjach z pewną grupą osób byłem zmuszony to zaproponowania pewnego rozwiązania. Liczby jakie podałem ( czyt. levele ) mogą przecież ulec zmianie. Nie bierzcie tego tak osobiście i dobitnie, to że wbiłem 100 level nie znaczy, że chcę innym to utrudnić. Muszą być jakieś kompromisy, ale skoro pomysł został wprowadzony - powinien zostać, albo tak zmodyfikowany, aby graczy z niższym poziomem danego zbieractwa nie cierpieli na tym dobitnie. Takie osoby jak Cukiereczek/Cuks/Asik/Mrau/Jocker/Ice i nie wiem jakie postacie jeszcze stworzył nie biorę nawet pod uwagę, bo jego komentarze są co najmniej śmieszne i pokazują 0 obiektywizmu, szczególnie jak kiedyś, gdy łowił jedną z postaci zrobił ss'a z botem ( auto klikerem bodajże )na pasku zadań. Pozdro !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycja zmian w systemie wydobycia - przez Juxo - 05-20-2014, 14:22
RE: Propozycja zmian w systemie wydobycia - przez Juxo - 05-20-2014, 23:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości