Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ułatwienie dostępu do jedzenia
#11
Sklepikarzy bym nie dawał, od tego jest TARG, to że gra mało ludzi i jedzenia nie ma na targu to nie jest powód, żeby na siłę dodawać sklepikarzy, bo jak grało po 20 osób, to było po 5000 igramów na targu i dostęp do jedzenia był ok. Nie możemy zmieniać gry w ten sposób, bo gdy znów zacznie więcej osób to TARG będzie bez sensu Smile
Odpowiedz
#12
Targ to źródło dochodów dla wielu początkujących, możecie się ze mną nie zgodzić ale taka prawda, bo na łowieniu i wystawianiu na targ wyłowionych okazów dorobiłem się 4.5kk , a to chyba, nie jest mało ? To były oczywiście czasy gdzie w grze było koło tych 10> które aktywnie expiły.
Więc TARG powinien zostać utrzymany..

Gra musi być lekko trudna ! Ale mimo wszystko powinno zostać zniesione te 7 sekund "bezruchu" (blokada ataku) po wejściu na mapę, skutecznie by ułatwiło to exp ;>

Scalanie porcji, scalanie zielska i scalanie mikstur mogłoby w znaczący sposób ułatwić grę, lecz to gracz powinien dostać wybór jak chce i co chce scalać, czy będzie to trudne w kwestii technicznej ? Można nazewnictwo własne dodać ?
1. 10+ ( w tym miejscu mamy 10 porcji)
2. 10+ ( w tym miejscu mamy 5 mięs)
3. 15+ (mamy 5 porcji i 5 mięs)
4. 20+ (mamy 10 mięs)
5. 25+ (5 kryształowych flaszek )
6. 30+ (3 mięsa, 3 igramy, kryształowa flaszka, 5 jagód)

Sklepikarze i ich kramy? po co jest targ?
Ludzie dajmy zarobić tym co będzie się chciało zielić i wszystko wystawiać Wink
Poświęcą oni swój czas na to byś Ty na expowisku miał ciągły dostęp do pożywienia !
Odpowiedz
#13
Wszystko fajnie z tym ze od wylaczenia expa za wydobycie nikomu już sie nie chce zielic i mówić a targ jest Pusty...
Odpowiedz
#14
ale czy to nie ty plakales najbardziej zeby wylaczyc exp z zielenia? to teraz nie narzekaj ze masz targ pusty ;]
Odpowiedz
#15
No Vego wiem ze do końca pięćdziesiątej edycji duela będziesz miał do mnie ból dupy o to ale przecież większość z Was mówiła ze zieli dla zdobywania punktów a nie dla expaSmile wiec nie wiem w czym problem?Smile
Odpowiedz
#16
Jak nie wiesz w czym problem to po co piszesz " Wszystko fajnie z tym ze od wylaczenia expa za wydobycie nikomu już sie nie chce zielic i mówić a targ jest Pusty..." jak dla mnie to jest bol dupy Smile

Najpierw narzekales, ze ludzie tylko ziela bo jest exp, teraz narzekasz ze nikt nie zieli i targ jest pusty i przypuszczam ze jak cos zostanie zmienione/dodane to tez bedzie Ci zle, taka mentalnosc ? Tongue
Odpowiedz
#17
wiecej hp, i wolalbym nie robic hotkeya na zarcie bo wygra ten ktory ma go wiecej :C.
7sekund wywalic, zarcie pogrupowac, zmienic gildie na stary wyglad bo od tego mi sie rzygac chce... strona glowna fajna ale gildie w ogole nieczytelne i slabo to wyglada ;p
Proponowalbym jedna specjalna flage w tygodniu ktora by zmotywowala ludzi do uczestniczenia w niej np bonus 10% kazdej statystiki(hp,atak,sila) na caly tydzien. Zeby chociaz na niej sobie powalczyc jak za dobrych czasow tej edycji Smile.
Co do targu, sprzyja on graczowi jednak jak spojrzec na to z innej strony, widac ze nie ma w nim logiki ;d zeby cos kupic na targu trzeba w nim byc xD sklepikarz nie pojdzie za nami na expa Wink w tym momencie knecht ma 2 skile ktore wyszly z uzytku ... podwojna zaslona i regeneracja (za sprawa zarcia na targu), wiec albo zmienic targ albo regeneracje Smile np na 1 poziomie skila 100 % szans na uleczenie od 1 - 5 hp, na 2 poziomie 100% na 1-10 i tak dalej ;p wtedy bedzie sens go uzywac , a na malych lvlach gdzie tego hp jest mniej jakos to zredukowac ;d dalem pomysl a jesli sie spodobal to trzeba go dopiescic xD

A co do ludzi wystawiajacych zarcie to mysle ze jak komus bedzie zalezalo na tym zeby szybko zarobic na eq za sp to psiedzi kilka dni na zielarstwie i po problemie ;d Chociaz poki co widze samych zebrakow ktorzy licza na litosc wyzszych lvli Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#18
Moze po prostu dodać skill regeneracja na wszystkie profesje?
Odpowiedz
#19
właśnie, zamiast skilli podwójna zasłona i regeneracja u knechta zostawić regenerację i dorzucić jakiś inny skill, a u łotra zamiast skillu unik dać regenerację z leczeniem jak napisał wyżej crafter, znieść blokadę, oraz inne wymienione rzeczy przez craftera Smile
Odpowiedz
#20
Brand, regeneracja to skil knechta, lotr ma latwo expic wiec zeby sie wyrownala przewaga w szybkosci wbijania expa na 1h musi skoczyc do wsi po zarcie ;p

a w ogole co z siedzibami ?
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości