Ankieta: Czy zrobić reset tej edycji ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
62.96%
17 62.96%
Nie
37.04%
10 37.04%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja
#1
Reset tej edycji będzie bardzo przydatny! Big Grin Myślę, że dużo osób by powróciło i znowu zaczęła się fantastyczna gra turowa Wink Najlepiej by było dać jakiś cel gry Idea Np: Uzyskanie odpowiedniego honoru lub pokonanie jakiegoś potężnego bossa (takiego jak upiór ).
#2
Jesli cel to wg mnie tylko i wylacznie zdobycie danej ilosci pkt gildii. Zabicie moba to dla mnie idiotyzm bo w tej grze chodzi o PvP. Zrobilbym tylko ograniczenie czlonkow gildii max 10-15 osob aby ograniczyc masowki. O resecie pisalem 2 miesiace temu jakos wtedy zostalem skrytykowany mimo, ze przewidzialem co sie wydarzy. Tak jak i w tamtym temacie zostawiam los w Waszych rekach. Jak chcecie grac tak jak teraz to grajcie, jak reset byc moze w wolnych chwilach znowu cos powojuje. Pozdrawiam.
#3
ja juz mowilem to juz glupota bo bedzie teraz reset odechce wam sie znowu grac i co wtedy ? przyjdzieciecie za 3 -4 miechy i znowu reset reset....kurde ludzie ogarnijcie sie za bardzo was zazdrosc zzera wiecej siedzicie na tym forum niz na grze... nie po to meeczylem rok czasu zeby miec taki lvl .... a gosc wbije ledwo 60 i bedzie tu plakal...

i taka jest prawda jakby mieli powrocic to juz by powrocili ... wy to takie tylko najprostrze rozwiazania zamiast rozwina jakos gre to wy reset i koniec

i ta ankieta to glupota b narobice sobie kont zeby tylko przeglosowac
#4
to czemu nie może wystartować 2 serwer ?
#5
a dasz kase na to?
#6
Jak w każdym nowym pomyśle sa zwolennicy i przeciwnicy. Miscu wbił swój hiper mega super lvl i za ***** go nie odda.twierdzi ze ludzie znów pograją chwile i przestana. Może tak będzie ale tego nikt nie przewidzi. Myślę ze należałoby wykonać kopie zapasowe obecnej edycji i zrobić reset. W wypadku gdy potwierdzily by sie proroctwa misca zawsze będzie można wrócić do tego stanu edycji. Ja osiagnalem 103lvl i co mi z niego jesli nie mam żadnego przeciwnika.. Wchodzę tu,robię kilka akcji i rzygac mi sie chce ta nuda..
#7
(09-02-2014, 10:52)Miscuamacus napisał(a): a dasz kase na to?

ile trzeba kasy na nowy serwer ??? moglibyśmy się poskładać po 10 zł i by było Tongue

wiele osób kupuje te pkt za kase wiec myślę że przez ten rok administracja trorchę zarobiła
#8
oj popykałbym w te kwadraty Big Grin ale musiałby być reset i max lvl dużo mniejszy, a co za tym idzie dopasowanie do max lvl statystyk potworków Tongue

a swoją droga przy gildiach można by było zrobić max liczbę członków i max liczbę profesji Smile np 15 członków i po 5 z każdej profesji Tongue
#9
Można by było zrobić staty pvp 70 lv i staty pve 110 lv i myślę żę wszyscy byli by zadowoleni Tongue
#10
tylko ciekawe jakby wyglądało pvp pomiędzy takimi statami pvp vs pve... o.O nie mogę sobie tego wyobrazić Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości