Ankieta: Czy zrobić reset tej edycji ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
62.96%
17 62.96%
Nie
37.04%
10 37.04%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja
#21
Niektórzy się chwalili w grze , że codziennie gadają z Asavem czy kimś tam to niech teraz to potwierdzą..
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
#22
Reset nic nie zmieni, nadal bedzie po tyle osob online, jakby komus sie chcialo grac to by gral
#23
Skąd możesz to wiedzieć Vego? Ja np uważam, że będą wtedy chętni do gry i mam solidny argument w postaci poprzednich resetów, które od nowa przyciągały chętnych. To, że po pewnym czasie rezygnowali jest oczywiste, ale można temu chociaż trochę zaradzić, o czym pisałem wcześniej, nie będę się powtarzał.

Ok, może inaczej zapytam. Skoro reset jest bez sensu to wytłumaczcie mi jaki jest sens trzymać przy życiu obecny serwer, który od kilku miesięcy świeci pustkami i nie było na nim ani jednej sensownej flagi? Bo z wypowiedzi osób przeciwnych resetowi wnioskuję, że jedynym powodem jest zachowanie jakichś nic nieznaczących obrazków i cyferek w karcie postaci.
#24
Poprzednie resety byly po bardzo dlugim czasie nieaktywnosci gry, zrobmy za 2 lata reset to moze znow pol roku pogra pare osob
#25
Zawsze można spróbować opcji Branda Smile
#26
(09-04-2014, 14:20)Dark Vego napisał(a): Poprzednie resety byly po bardzo dlugim czasie nieaktywnosci gry, zrobmy za 2 lata reset to moze znow pol roku pogra pare osob

Mam nadzieję, że ten post to ironia. Zresztą sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego nie można czekać tak długo z resetem. W duela nigdy nie grało dużo osób, a pół roku to tak jak pisałem wcześniej - optymalny czas trwania edycji. Fajna zabawa z pvp a nie durna pogoń za levlem.

Potwórzę pytanie, liczę, że ktoś odpowie: Skoro reset jest bez sensu to wytłumaczcie mi jaki jest sens trzymać przy życiu obecny serwer, który od kilku miesięcy świeci pustkami i nie było na nim ani jednej sensownej flagi?
#27
jak ma byc dobra flaga jakby zamiast do gry w czasie flagi siedzicie na forum? mozna umowic sie np na niedziele zeby wszyscy byli jak nikomu nie pasi na tygodniu... (przypominam ze to wy chcieliscie zmiane godziny flagi ;])
#28
Chyba pozostaje olać duela i tylko odwiedzać stronę główną śledząc jak idzie Miscowi XD
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
#29
Też tak myślę nopyk ;d
W grze Nerix,Nexon
____________________________
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQSFSs1MsVAtrEdMLv20E2...MP0-ZGdl53]
#30
o co wam chodzi poprostu taka prawda jest ... wy chcecie poprostu jak namniej sie narobic a duzo osiagnac w tej grze...jakos jak widac nie jestem sam przeciwny resetowi... to ze wam sie nie chce grac to nie musicie ..
Najlatwiej jest zrobic reset i miec z glowy ...miesiac i bedzie to samo i znowu reset...*********** o tym juz tyle nie chcecie grac nie grajcie nikt wam nie karze


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości