Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona
#1
Cześć

Jak wiadomo, nie możemy atakować potworów przez kilka sekund po przejściu przez strzałki. I tu moja propozycja, może potwory nie atakowałyby przez ten czas nas? Bo to jest trochę dziwne, że czekamy aż minie te kilka sekund a potwory już nas atakują.
Odpowiedz
#2
ludzie co Wy ostatnio Big Grin poprzedni temat z leczeniem sie podczas walki mnie rozbroil, ten jeszcze bardziej Big Grin to jest po to zebys nie wchodzil z 3 akcjami i nie zdejmowal mobow bez straty hp, bo tak to bys mogl bic sobie wszystko. Jedynie co mozna by bylo zmniejszyc ten czas do np. 5 sekund bo niektore moby sa tak szybie ze postacie na wysokim lvl padna zanim zdarza sie ruszyc przy strzalce. Na przyszlosc do wszystkich zakladaczy tego typu tematow, zastanowcie sie najpierw 5 razy, nad tematem, dlaczego jest tak jest itp. potem piszcze, bo naprawde Big Grin poprawiacie mi humor tymi tematami ^^
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#3
Ale to ty najpierw przeczytaj to, co ja napisałem, a nie udajesz wszechwiedzącego. Nie chodzi mi o to żebym mógł sobie wejść i władować 3 akcje w potwora, bo wiem, że właśnie dlatego jest ten czas.

Chodzi mi o to, że wejdę na mapę i moby leją mnie po sekundzie, a ja mogę tylko stać i się na to patrzeć.
Odpowiedz
#4
nie udaje wszechwiedzacego, dodajesz temat po to zeby dostac odpowiedz, odpowiedz dostales, nie zawsze tak jest ze dostajesz po 1 sekundzie, to zalezy tez od tego w ktorym momencie ktos wyszedl z mapy i ile danym mobom zostalo sekund do kolejnego ruchu, bynajmniej ja odnosze takie wrazenie z wlasnego doswiadczenia, to jest tylko i wylacznie zalezne od systemu odswiezania w grze i watpie zeby ktos cos w tym zmienial Wink
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#5
ja proponuję w ogóle wyłączyć ten czas przez ktory nie można atakować potworów Smile
Odpowiedz
#6
jestem rowniez za wylaczeniem tej blokady, jak dla mnie to od samego poczatku byla glupota ;]
Odpowiedz
#7
przykład, blokada jest na +6 sekund, expimy np na potworach co mają ruch co 5 sekund, to jaki to ma sens i szanse jeśli taki mobbek jest przy strzałce? dostaniemy w między czasie 2 strzały i leżymy Smile
Odpowiedz
#8
No to trzeba chodzić na słabsze potwory i expić, albo iść większą grupą i wybić. Pamiętam czasy, kiedy szło się na hydry białe, pakowało się 3,4 hity od razu po wejściu na mape, potem cofka i znowu. Hydra zabita. To ograniczenie zostało celowo wprowadzone, żeby trochę tą gre utrudnić, a nie żeby 20 lvl expił odrazu na yeti, gdzie 40 czasami może mieć problemy.
W innym temacie chcecie usunąć regeneracje potworów, tutaj chcecie cofnąć blokadę ataku Smile Na prawdę lubicie taką łatwiznę ? Nie chcecie wyzwań ? Żeby było jasne, jestem temu przeciwny. Wykażcie troszkę kreatywności i sprytu.
Odpowiedz
#9
Ciężko się tu jednoznacznie wypowiedzieć, bo oba rozwiązania mają swoje dobre i słabe strony. Wiadomo że większość będzie za usunięciem blokady ale wtedy będzie można expić nawet na najsilniejszych mobach, a pozostawienie blokady spotka się niewątpliwie z dezaprobatą ludu. Może zdejmijmy blokadę na okres próbny i jak będzie źle tu wróci się do obecnej konfiguracji Big Grin
Odpowiedz
#10
Dawno dawno temu blokady nie bylo i nikomu to nie przeszkadzalo Wink i wlasnie kiedy jej nie bylo to na hydrach expilo sie po kilka osob a teraz jest to utrudnione a chyba mialobyc tak zeby sie w grupach gralo Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości