Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja twórczość
#11
Coraz lepsze prace Smile

Dziękujemy za zainteresowanie grą Smile
Odpowiedz
#12
Fajnie ze administracja wyrazila opinie Smile No to smialo moge probowac dalej, moze kiedys wejdzie jakis itemek lub mapka do zycia Smile
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#13
norka miałem na myśli Big Grin
Odpowiedz
#14
Proszę o rady, co można dodać, a co Wam się nie podoba. Każda opinia działa na mnie motywująco Tongue
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#15
Z tymi dwiema na dole to troche przesadziłeś Tongue Znaczek Audi, pokeball i jakieś tory :O
Odpowiedz
#16
Dodaj jakaś
do pierwszej mapki:
wodę
przepaść
budynki

Do drugiej i trzeciej
to coś na środku zbyt jednolite jakaś głębie by się przydało i bardziej w dark fantasy Tongue
te niebieskie dyski też nie pasują Tongue
Żeby mapka nie była też zbyt jednolita dodaj jakieś wzniesienie albo wydmę Tongue
Odpowiedz
#17
Wiem, wiem Smile Kolega podsumowal to troche inaczej, frytki, bagietki i rozlany ketchup Tongue Sam sie z siebie smieje, ale juz gorzej chyba byc nie moze Smile Probuje dalej Smile
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#18
słabiutko, kilka poziomów niżej niż większość map w grze.
moja szyszynka, kurwa, opowie ci o psychodeli
Odpowiedz
#19
Dzieki za opinie, ucze sie, wiec moze bedzie lepiej Smile
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#20
A mi tam się podoba Smile Ćwicz dalej, wierzę że coś z Ciebie będzie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości